Yale Entr Kit 1 zámek

Inteligentní motorizovaný zámek Yale Entry (bez cylindrické vložky) umožňuje nadstandardní zabezpečení vašeho domu s bezklíčovým ovládáním. Nabízí možnosti ovládání dveří smartphonem, pomocí PIN klávesnice, otiskům prstů nebo dálkovým ovládáním. Zámek splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy Yale a využívá nejnovější technologie, které zaručí maximální pohodlí. Automatická detekce zavření dveří spolu s motorizovanou funkcí zajistí vždy zamčené dveře. Pomocí smartphonu s využitím aplikace ENTR® si užijete plnou nepřetržitou kontrolu, bezpečnost a praktičnost díky virtuálním klíčem a možnostem nastavení. Napájení je zajištěno ekologickou baterií s výdrží 3 měsíce. Zámek Yale Entry je vhodný pro většinu dveří a instalace je snadná díky bezdrátovosti zařízení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalitní provedení zaručující vysokou bezpečnost

Užijte si výhody inteligentního, motorizovaného zámku Yale FAB Entry Kit 1, vhodného pro většinu typů a velikostí dveří, s možností ovládání vaším smartphonem, nabízí úplnou svobodu od klíčů. Při jeho výrobě byly dodrženy nejvyšší bezpečnostní standardy společnosti Yale a využity byly ty nejnovější technologie. Použitím motorizované funkce a automatické detekce zavření dveří je zajištěno, že dveře budou vždy zamčené a vy se tak již nemusí obávat o bezpečnost svého domova. K instalaci nepotřebujete žádné speciální nářadí či složité postupy, funguje bezdrátově a zvenku vypadá jako typický zámek. Napájení je zajištěno ekologickou baterií s výdrží 3 měsíce. Její stav nabití si můžete zkontrolovat v aplikací ENTR® a nabít se v případě potřeby dá kabelovou (v balení) nebo i bezdrátovou nabíječkou.

Inteligentní funkce a kontrola na dotek prstu

S inteligentním, domácím rozhraním Yale Entr se vám otevírají brány do vašeho vlastního přístupového systému s velkým množstvím možností ovládání a funkcemi, zaručujícími tu nejvyšší bezpečnost a pohodlí. Máte na výběr z kompatibilního příslušenství Yale, které vám bude nejvíce vyhovovat, ať už preferujete použití smartphonu, PIN klávesnici, dálkový ovladač, nebo váš otisk prstu. V aplikaci ENTR® si naopak ovládáte specifické úkony zámku, jako je vytváření virtuálních klíčů, nepřetržitá kontrola uzamčení, notifikace o stavu zařízení a v neposlední řadě plánované ověření přístupu s otiskem prstu. Rozlučte se se stresem s hledání klíčů a přesedlejte na vlnu budoucnosti díky bezklíčovému, inteligentnímu zámku Yale FAB Entr Kit 1.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Yale

Další parametry

Typ zařízení: Elektrické

Ostatní

Kód produktu: YA95001040.00S0

Recenze Yale Entr Kit 1 zámek

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yale Entr Kit 1 zámek