Ezviz S2 šedá

2 499 Kč ? Ušetříte 72 % 698 Kč

Nákupem získáte 6,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Ezviz S2 je akční kamera, která nabídne skvělý obraz i výkon. Tuto kameru je také možné využívat i v režimu autokamery, pro záznam vašich jízd. Kvalitní snímač umožní nahrávání Full HD videa při 60 snímcích za sekundu. Výsledné video tak bude pěkně ostré, plné detailů a zároveň plynulé. Objektiv kamery nabídne ultraširoký úhel záběru, který dosahuje 150°. Na zadní straně se nachází dotyková IPS obrazovka. Výhodou je i podpora Bluetooth a Wi-Fi, které vám umožní spárovat kameru s chytrým zařízením a bezdrátově zálohovat pořízené materiály. Tyto materiály je možné zaznamenávat na microSD karty s maximální kapacitou 256 GB. Nechybí ani integrovaný mikrofon microUSB a mini HDMI výstupy. Dostatek energie zajistí akumulátor s kapacitou 1120 mAh. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 72 %

Popis produktu

Kvalitní obraz

Ezviz S2 je akční kamera, která se nezalekne žádného vašeho dobrodružství. Na pěkném obraze se podílí kvalitní snímač s perfektní optikou. Objektiv této kamery tvoří šest skleněných členů a jeho úhel záběru dosahuje 150°. Na své aktivity budete tak mít náležitě široký rozhled. Integrovaný snímač má 3 µm velké pixely, které umožní pojmout ještě více světla. Disponuje také dostatečným rozlišením, které umožní nahrávání Full HD videa. Výsledné video bude ostré, plné detailů a navíc plynulé, díky vysoké snímkové frekvenci 60 snímků za sekundu. Na zadní straně se nachází 2" IPS dotykový displej, jenž vám umožní mít kontrolu nad záznamem a provádět nastavení kamery.

Dashcam mód

Akční kamera Ezviz S2 zaznamená kvalitně nejen vaše outdoorové aktivity, ale umožní vám také zaznamenávat vaši jízdu v autě. Tento záznam vám může posléze posloužit jako důkazní materiál. Kamera je vybavena také funkcemi, které zpříjemní používání kamery v autě. Nechybí G-shock senzor, který na základě otřesu automaticky spustí nahrávání, nebo uzamkne video proti přepsání tak, abyste o inkriminovaný okamžik nepřišli. Mezi další funkce patří asistent jízdy v jízdních pruzích, hlídání bezpečných rozestupů vpředu a také upozornění na rychlostní limity.

Bezdrátové spojení

Výhodou je také podpora bezdrátového připojení Bluetooth a Wi-Fi. Tyto funkce vám umožní spárovat kameru s chytrým telefonem nebo tabletem a pohodlně zálohovat svá videa. K tomu je potřebné míti nainstalovanou aplikaci EZVIZ, která je dostupná zdarma pro platformy Android a iOS. Aplikace vám dále umožní sledovat obraz z kamery v reálném čase. Nechybí ani správa záznamů a možnost okamžitého sdílení na sociálních sítích s vašimi přáteli.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • GPS Ne
  • Rozlišení 8 Mpx
  • Stabilizace obrazu digitální
  • Odolné provedení Ano

Další vlastnosti

Značka: Ezviz
? Smart: Ano
Odolné provedení: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
Typ konektoru HDMI: micro HDMI

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 118 mm
Výška: 63,5 mm
Délka: 158 mm
Hmotnost: 420 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkce

? GPS: Ne
? 3D kompatibilita: Ne

Obsah balení

Obsah balení: vodotěsný kryt připevněného podstavce

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano
? Typ rozlišení: Full HD
Vestavěný displej: Ano

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Baterie

Kapacita baterie: 1160 mAh

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: micro SD

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 120 sn/s

Blesk

Vestavěný blesk: Ne

Obrazový senzor

Rozlišení: 8 Mpx

Objektiv

Stabilizace obrazu: digitální
Max. světelnost objektivu: 1.2

Ostatní

Kód produktu: CS-SP206-B0-68WFBS(GREY)

Všechny parametry

Recenze Ezviz S2 šedá

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Daniel, 03.3.2020

Příslušenství k Ezviz S2 šedá