Ezviz C8T


IP kamera, Vestavěný mikrofon: ano, Senzor pohybu: ano, Otočný objektiv: ano, Noční vidění: ano, Použití: externí, Cloudové řešení: ano. Více info


Cena 2 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 23 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Venkovní IP kamera Ezviz C8T je výbornou volbou jak uhlídat váš majetek a mít pod kontrolou pohyb na vašem pozemku. Kamera má implementován algoritmus detekce pohybu a generuje plynulý obraz ve Full HD rozlišení a také umožňuje nahrávat zvuk přes vestavěný mikrofon.

IP kamera Ezviz C8T

Tato venkovní kamera Ezviz C8T kombinuje vynikající design s rozsáhlou funkčností. Díky 360° pokrytí v kombinaci s nočním viděním až do vzdálenosti 30 metrů zachytí kamera Ezviz C8T výrazně více detailů a slibuje vám maximální bezpečnost. Tato kamera pořizuje videa i snímky v kvalitě Full HD 1 080 px, takže zachytí každý okamžik v dokonalé čistotě a ostrosti. Vysoká kvalita videa 1 080 px, detekce pohybu a konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům poskytují inteligentní a spolehlivou ochranu.

Udržuje vás v obraze

Bezpečnostní kamera C8T chrání váš venkovní prostor bez mrtvého úhlu. Pomocí aplikace Ezviz můžete sledovat živý přenos pouhým kliknutím na svém smart telefonu. Navíc, jakmile kamera zaznamená pohyb, obdržíte upozornění z mobilního telefonu. Navíc můžete v této aplikaci otáčet kamerou až o 352° horizontálně a až o 95° vertikálně.

Dokonalé noční vidění i na velké vzdálenosti

Aby byla zajištěna spolehlivá ochrana 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, podporuje C8T noční vidění ve tmě s vynikajícím nočním viděním až do vzdálenosti 30 metrů.

Elegantní a robustní design

Tento fotoaparát má kulatý a kompaktní design s elegantním černobílým tělem. Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům s krytím IP65 rovněž zaručuje, že provoz neohrozí vítr, déšť ani sníh.

Poslechněte si, co se právě děje

Vestavěný mikrofon s potlačením šumu zachycuje čistý zvuk bez rušení. Nyní můžete vidět a slyšet, co se děje například na vaší zahradě, ať jste kdekoli.

Technologie videa H.265

Kamera je vybavena pokročilou technologií komprese videa H.265, díky níž dosahuje lepší kvality videa s poloviční šířkou pásma a poloviční kapacitou úložiště ve srovnání s předchozím standardem komprese videa H.264.

Technické parametry

  • Maximální rozlišení videa: 1 920 × 1 080

  • Bezdrátové připojení: Wi-Fi, 2,4 GHz, Ethernet

  • Napájení: ze sítě

  • Max. dosvit nočního vidění: 30 m

  • Úhel pohledu: 87°

  • Typ snímače: CMOS

  • Komprese videa: H.264, H.265

  • RJ-45 LAN, slot MicroSD/SDHC, Wi-Fi

  • Slot pro paměťovou kartu: microSD

  • Max. velikost karty SD: 256 GB

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 1920x1080
Způsob použití externí
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Ezviz C8T

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi