Exteriérové (vnější) ohřívače

Letní dny jsou dávno pryč, ale i tak si snadno užijete příjemné posezení na terase, zahrádce nebo se zahřejete na zimních trzích. Vyberte si venkovní topidla, která vás spolehlivě zahřejí příjemným sálavým teplem. V nabídce najdete oblíbená plynová topidla i infračervené zářiče s vysokým výkonem.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

549 Kč - 2 001 Kč
Cena

Zobrazujeme 6 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Venkovní plynová topidla: Zpříjemněte si zimní posezení na terase

Pokud hledáte jasného favorita mezi venkovními topidly, pak je to jednoznačně plynový ohřívač. Plynová topidla jako palivo nejčastěji používají propan butan, který velmi rychle a účinně zahřeje okolní vzduch. Výsledkem je tak příjemné teplo kolem hořáku.

Plynový ohřívač můžete použít prakticky kdekoliv ve venkovních prostorách. Důležité je zajistit kolem ale dostatek kyslíku, protože během hoření dochází k jeho spalování. Proto ho nikdy nepoužívejte v uzavřeném prostoru.

Některá plynová topidla mají také praktický regulátor teploty, kterým zvýšíte nebo naopak snížíte teplotu. Oproti elektrickým topidlům se nedají nastavit tak přesně, ale intenzitu žáru upravíte.

Jediné, o co se u plynového topidla musíte starat, je pravidelně měnit zásobník plynu. Počítejte také s tím, že čím nižší je okolní teplota, tím více plynu topidlo spotřebuje.

Kde využijete venkovní plynové topidlo:

  • Na terase při posezení s přáteli.
  • Na venkovní zahrádce v restauraci.
  • U prodejního stánku.
  • Na stavbě.

Výhody venkovních ohřívačů

Cenově dostupné – infračervená topidla seženete za příznivou cenu do dvou tisíc.

Vysoký výkon – obzvlášť plynová topidla vám zajistí opravdu vysoký výkon a ohřejí vás i když venku mrzne. Okamžitě po zapnutí hořáku si užíváte příjemné teplo.

Odolné vůči vlhkosti – venkovní halogenové ohřívače nabízí i odolnost vůči vlhkosti.

Snadný provoz i údržba – plynová topidla jednoduše zažehnete elektrickým zapalováním. Infrazářiče stačí připojit do zásuvky. Kromě pravidelné výměny lahve, u plynového topidla neřešíte žádnou údržbu. Infrazářiče jsou také bezúdržbové.