EWT Vivaldi, elektricky krb

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Perfektní krb

Skvělý elektrický krb EWT Vivaldi je v černobronzovém barevném provedení. Krb je spotřebič, který vám umožní zažít realistický pocit z ohně i v domě, kde by jste jinak krb nemohli mít. Tento model budete moci využít v domě, bytě, na chatě či chalupě. Je vhodný pro instalaci v jídelně, obývacím pokoji či ložnici. Díky krbu zažijete příjemnou atmosféru v domácnosti i když je venku hnusné sychravé počasí. Čtení knížky či poslech hudby bude díky tomuto krbu romantičtější, příjemnější a zároveň si vychutnáte chvíle samoty nebo naopak, zažijete skvělé večírky a oslavy s přáteli, kteří získají příjemnou neobvyklou atmosféru i díky krbu.

Popis

Elektrickýkrb EWT Vivaldi vám zajistí požitek z ohně, ale bez spalin a kouře. Tento model disponuje 3D efektem. Navíc může krb fungovat nezávislé na vytápění. Při používání spotřebiče máte možnost nastavit si jas plamene. Aby bylo teplo rovnoměrně rozmístěné je k dispozici vestavěný ventilátor s topením. Teplota se reguluje termostatem.

Design

Elektrický krb je v černém bronzovém barevném provedení. Boky spotřebiče jsou bronzové a vrch a spodek černé. Tento model vám umožní připravit si skvělou atmosféru na Vánoce či Mikuláše, kdy na něj budete moci připevnit mikulášské botičky nebo v blízkosti krbu postavit stromeček. Díky krbu svátky získají tu správnou atmosféru.

Dizajn - EWT Vivaldi

Ovládání

Krb můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Přístroj můžete jednoduše zapnout a vypnout pomocí ovládání, ale zároveň máte komfortní přístup k ovládacím prvkům takže krb můžete ovládat i přímo.

Parametry

Krb je vestavěný. K dispozici má mechanický termostat a systém efektu hoření je opti-Myst. Maximální výkon topení je 2000 W. Tento model nabízí efekt žhavých polen.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2000 W
  • Počet úrovní výkonu 4
  • Umístění Podlahový
  • Nastavitelná teplota Ano
  • Typ paliva elektrický

Další vlastnosti

Značka: Ewt
Napájení: Elektrický
Počet úrovní výkonu: 4
Umístění: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdýmové: Ano
Povinný komín: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 80 cm
Výška: 88 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 37 Kg

Energetické údaje

Příkon: 2000 W

Funkce

Nastavitelná teplota: Ano

Všechny parametry

Recenze EWT Vivaldi, elektricky krb

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EWT Vivaldi, elektricky krb