EWT Romero

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 569,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrický krb EWT Romero patří mezi spotřebiče, které vám dokážou zprostředkovat náladu jako na zasněžené horské chatě. Je jedno jak šedivé dny a mokro, s tímto krbem dosáhnete iv běžném bytě či domě příjemnou pohodu. Příkon krbu je 2000 W a k dispozici je regulovatelný termostat. Pro vyšší komfort je ke krbu dodáváno i dálkové ovládání a tak si pohodu ještě více užijete. Aby byl efekt krbu ještě vyšší má tento model efekt opravdového plamene. Bezpečnost je zaručena ochranou proti přehřátí. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Krb z něhož budete zaručeně nadšeni                          

Elektrikcý krb EWT Romero přináší neuvěřitelné výsledky. Je vhodný pro nově vystavěné krby v bytech, kde není možné postavit klasický krb na dřevo. Také jej můžete využít do starých klasických krbů, které již z nějakého důvodu neplní svou roli. Umístění krbu kdekoliv již není v dnešní moderní době žádný problém.

Vysoce efektní a kvalitní výkon

Tento elektrický krb přinese do vašeho domova nepopsatelnou atmosféru. Imituje reálný hořící oheň a mihotání dřeva. 3D efekt Opti-myst je natolik reálný, že až zapomenete, že nedíváte na živý plamen. Vnese do vašeho domova pozitivní energii, které není nikdy dost a také harmonii. Krb je vybaven ochranou proti přehřátí a termostatem a má skryté ovládací prvky a tak se nemůže stát, že by někdo nechtěně aktuální nastavení za provozu změnil bez povšimnutí. Přepínač má čtyři možnosti nastavení spínač není viditelný. Plamen lze stmívat podle potřeby, co právě přispěje k té správné požadované atmosféře. Dálkový ovladač pro pohodlné ovládání je samozřejmostí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2000 W
  • Počet úrovní výkonu 4
  • Umístění Podlahový
  • Nastavitelná teplota Ano
  • Typ paliva elektrický

Další vlastnosti

Značka: Ewt
Napájení: Elektrický
Počet úrovní výkonu: 4
Umístění: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdýmové: Ano
Povinný komín: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 50 cm
Výška: 105 cm
Hloubka: 28 cm
Hmotnost: 35 Kg

Energetické údaje

Příkon: 2000 W

Funkce

Nastavitelná teplota: Ano

Všechny parametry

Recenze EWT Romero

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EWT Romero