• Doprava zdarma

EWT Mozart De Luxe black

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

13 999 Kč

Rezervace je zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 1399.9 Kč

Není skladem v žádné prodejně

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

13 999 Kč

Doprava zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 1399.9 Kč

Na objednávku Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 139,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrický krb EWT Mozart De Luxe Black je skvělou kombinací originálního interiérového doplňku a efektivního topného tělesa. Krb s efektem hořícího ohně Optiflame se zapíná samostatně. Nabízí 3 výkonové stupně, které nastavíte skrytým přepínačem. Je vybaven ochranou proti přehřátí. K elektrickému krbu EWT Mozart De Luxe Black je k dispozici i dálkový ovladač. Šířka 90 cm.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Pohodlné dálkové ovládání

Využijte skvělou funkci dálkového ovládání, kterým elektrický krb EWT Mozart De Luxe black disponuje. Odteď můžete zapnout krb, aniž jste se k němu přiblížili. Krb zapnete velmi pohodlně a jednoduše pomocí dálkového ovládání. Rychle a bez námahy bude ve vaší obýváku teplo a útulně. Praktickým dálkovým ovladačem nastavíte požadovanou teplotu a regulujete plamen a jeho záři. V okamžiku se krb zapne a zpříjemní atmosféru v místnosti nejen během studených zimních večerů.

Efekt skutečného plamene

Elektrický krb vyniká unikátním efektem Optiflame který zaručí věrnou imitaci hoření dřeva. Budete se cítit jako při skutečném ohni, s tím rozdílem, že budete osvobozeni od čištění popela, sazí a prachu. Tento skvělý krb produkuje příjemné teplo a světlo, které sami regulujete dle svého uvážení a přání. Elektrický krb vytvoří atmosféru pohodlí, tepla a vkusu. Pořiďte si ho do své domácnosti a zpříjemněte si večery s přáteli a rodinou.

Zcela bez starostí

Pokud i vy patříte k těm, kteří nemají rádi čištění krbu od popela, prachu a sazí, tak je pro vás elektrický krb jako stvořený. Tento skvělý krb žádné nečistoty totiž neprodukuje. Vy si jen budete užívat příjemné teplo a útulnou atmosféru, kterou ve vaší domácnosti vytvoří. Plamenný efekt navozuje atmosféru skutečného ohně, s tím rozdílem, že tento plamen můžete pohodlně a jednoduše regulovat podle svého uvážení. Přepínačem navolíte požadovanou teplotu 0/1000/2000 W a žádné jiné věci se nemusíte starat. Tento unikátní elektrický krb se stane oblíbeným večerním společníkem.

Nahoru

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Ewt

Nahoru

Recenze

Nahoru