EWT Moorefield

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 331,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrický krb EWT Moorefield disponuje unikátním patentovaným 3D efektem Opti-myst, který zajišťuje věrnou imitaci hoření dřeva bez produkování popela, sazí a prachu. Díky tomu se zbavíte namáhavého čištění krbu a volání kominíka na vyčištění komína. Tento skvělý krb také vyniká vysokým výkonem a to až 2000 W, přičemž vybrat si můžete ze 4 stupňů výkonu. Určitě vás potěší i praktický stmívač a regulovatelný termostat pro nastavení optimální teploty. Všechny funkce pohody navolíte dálkovým ovládáním. Elektrický krb EWT Moorefield disponuje užitečnou ochranou proti přehřátí a jeho rozměry jsou 59,5 x 65,5 x 30 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pohodlné dálkové ovládání

Využijte skvělou funkci dálkového ovládání, kterým elektrický krb EWT Moorefield disponuje. Odteď můžete zapnout krb, aniž jste se k němu přiblížili. Krb zapnete velmi pohodlně a jednoduše pomocí dálkového ovládání. Rychle a bez námahy bude ve vaší obýváku teplo a útulně. Praktickým dálkovým ovladačem nastavíte požadovanou teplotu a regulujete plamen a jeho záři. V okamžiku se krb zapne a zpříjemní atmosféru v místnosti nejen během studených zimních večerů.

Pohodlné diaľkové ovládanie - EWT Moorefield

3D efekt Opti-myst

Elektrický krb EWT Moorefield vyniká unikátním 3D efektem Opti-myst, který zaručí věrnou imitaci hoření dřeva. Budete se cítit jako při skutečném ohni, s tím rozdílem, že budete osvobozeni od čištění popela, sazí a prachu. Tento skvělý krb produkuje příjemné teplo a světlo, které sami regulujete dle svého uvážení a přání. Elektrický krb vytvoří atmosféru pohodlí, tepla a vkusu. Pořiďte si ho do své domácnosti a zpříjemněte si večery s přáteli a rodinou.

3D efekt Opti-myst - EWT Moorefield

Zcela bez starostí

Pokud i vy patříte k těm, kteří nemají rádi čištění krbu od popela, prachu a sazí, tak je pro vás elektrický krb EWT Moorefield jako stvořený. Tento skvělý krb žádné nečistoty totiž neprodukuje. Vy si jen budete užívat příjemné teplo a útulnou atmosféru, kterou ve vaší domácnosti vytvoří. Plamenný 3D efekt Opti-myst navozuje atmosféru skutečného ohně, s tím rozdílem, že tento plamen můžete pohodlně a jednoduše regulovat podle svého uvážení. Termostatem navolíte požadovanou teplotu a žádné jiné věci se nemusíte starat. Tento unikátní elektrický krb se stane oblíbeným večerním společníkem.

Úplne bez starostí - EWT Moorefield

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2000 W
  • Počet úrovní výkonu 4
  • Umístění Podlahový
  • Nastavitelná teplota Ano
  • Typ paliva elektrický

Další vlastnosti

Značka: Ewt
Počet úrovní výkonu: 4
Umístění: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdýmové: Ano
Povinný komín: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: béžová
Šířka: 59 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 65,5 cm
Hmotnost: 20 Kg

Energetické údaje

Příkon: 2000 W

Funkce

Nastavitelná teplota: Ano

Všechny parametry

Recenze EWT Moorefield

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EWT Moorefield