EWT Juneau

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 305,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Toužíte mít doma krb, ale nechcete podnikat velké stavební úpravy? S elektrickou vložkou EWT Juneau vyřešíte svůj problém jednou - dva. Vložku lze využít do starého klasického krbu, který již z nějakého důvodu neplní svou funkci, nebo do nového a moderního. Krb v bytě tedy už není žádný problém. Tento elektrický krb přinese do vašeho domova nepopsatelnou atmosféru. Imituje reálný hořící oheň a mihotání dřeva. Dálkový ovladač pro pohodlné ovládání je samozřejmostí. Nádržka na vodu má objem 1,7 litru. Napájení je 230 V. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Krb z něhož budete zaručeně nadšeni

EWT Juneau je elektronická vložka do krbu, která přináší neuvěřitelné výsledky. Je vhodná pro nově vystavěné krby v bytech, kde není možné postavit klasický krb na dřevo. Také ale můžete tuto vložku využít do starých klasických krbů, které již z nějakého důvodu neplní svou roli. Umístění krbu kdekoliv již není v dnešní moderní době žádný problém.

Vysoce efektní a kvalitní výkon

Tento elektrický krb přinese do vašeho domova nepopsatelnou atmosféru. Imituje reálný hořící oheň a mihotání dřeva. Efekt je natolik reálný, že až zapomenete, že nedíváte na živý plamen. Vnese do vašeho domova pozitivní energii, které není nikdy dost a také harmonii.

Technické parametry krbové vložky

Vložka je vybavena ochranou proti přehřátí.skryté ovládací prvky a tak se nemůže stát, že by někdo nechtěně aktuální nastavení za provozu změnil bez povšimnutí. Přepínač má dvě možnosti nastavení spínač není viditelný. Plamen lze stmívat podle potřeby, co právě přispěje k té správné požadované atmosféře. Dálkový ovladač pro pohodlné ovládání je samozřejmostí. Nádržka na vodu má objem 1,7 litru. Napájení je 230 V.

Skvělé funkce skrývá skvělé tělo

Rozměry krbové vložky jsou - šířka 57 x výška 29 x hloubka 30 cm. Hmotnost je 20 kg. Těleso je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Délka kabelu na zapojení je 1,5 metru. V černém provedení bude krb velmi decentní a elegantní. Hodí se ke všem stylem interiéru

Krb z ktorého budete zaručene nadšení - EWT Juneau

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet úrovní výkonu 2
  • Umístění Podlahový
  • Nastavitelná teplota Ne
  • Typ paliva elektrický

Další vlastnosti

Značka: Ewt
Počet úrovní výkonu: 2
Umístění: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdýmové: Ano
Povinný komín: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 57 cm
Výška: 29 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 20 Kg

Funkce

Nastavitelná teplota: Ne

Všechny parametry

Recenze EWT Juneau

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EWT Juneau