EWT Danville brass antique

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 254,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Toužíte po krbu v domácnosti, ale klasický krb na dřevo vyžaduje velké stavební úpravy? Ideálním řešením je pro vás elektrickou krb EWT Danville brass antique. Působí velmi luxusním a elegantním dojmem díky kvalitnímu zpracování a antickému vzhledu. Ten krb si můžete pořídit i do bytu. Dokonale imituje efekt hořícího ohně a během chladných dní vás také dokonale zahřeje. Obsahuje výkonové stupně 0/1000/2000 W. Nechybí samozřejmě termostat, ochrana proti přehřátí, stmívač či skrytý přepínač. Neváhejte a koupi tohoto skvělého nadčasového doplňku do domácnosti už neodkládejte. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Splňte si sen

Vždy jste toužili po krbu ale nemáte možnost provést stavební úpravy? Se stylovým modelem elektrického krbu EWT Danville brass antique nemusíte nic přestavovat. Užívejte si příjemné chvíle u černého krbu s mosaznými a chromovými detaily, který vás ihned zaujme tradičním starobylým designem. Zapůsobte na vaše přátele, rodinu nebo vaši polovičku tímto nenáročným modelem krbu, jehož hmotnost je pouze 15 kg.

Tak kompaktní, že nepřekáží ani v bytě

Nemusíte mít dům s prostornými pokoji , abyste si mohli vychutnat relax u krbu. S tímto modelem elektrického krbu zažijete maximální komfort i v pohodlí vašeho bytu nebo malého domu. Za tuto univerzálnost vděčíte právě rozměrům tohoto elegantního zařízení. Se šířkou 52 cm, výškou 62 cm a hloubkou pouhých 22 cm krb nezabere mnoho místa a vy tak máte dostatek prostoru pro pohyb. Napájecí kabel s optimální délkou 1,5 m vám nepřekáží a s přehledem stačí k dosažení zásuvky, i když krb umístíte dále od stěny.

Nadčasové technologie

Abyste se nemuseli starat o nic, v jednoduchém modelu EWT Danville brass antique jsou zabudovány technologie, které myslí za vás. Například se nemusíte starat o bezpečnost krbu. S integrovanou ochranou proti přehřátí krb sám rozpozná a zastaví možné nebezpečí. Kromě toho je zde i termostat, jehož úkolem je poskytnout vám co nejvyšší úroveň flexibility, abyste si mohli teplotu regulovat podle sebe. Kromě toho milovníky krbů určitě zaujmou i vizuální efekty obohacující celkový dojem. Přesto že krb funguje na elektrickou energii, nebudete zkráceni o klasické plameny. Se speciálním 3D efektem Opti-myst® budete mít pocit, že máte doma opravdový krb, avšak nemusíte řešit kouř, spálený zápach a saze. Pro vytvoření intimnější atmosféry zase můžete použít šikovný stmívač.

Mimořádně jednoduchá obsluha

Moderní elektrický krb si vás získá i nenáročným ovládáním. Ať už jste pohodlně usazen, ležíte nebo jste na opačném konci místnosti, s nastavením krbu nemáte problém. Tento unikátní model totiž funguje i na dálkové ovládání. Chcete-li přepnout krb manuálně, přepínač je skrytý, aby nepůsobil jako rušivý prvek kreativního designu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 2000 W
  • Počet úrovní výkonu 4
  • Umístění Podlahový
  • Nastavitelná teplota Ano
  • Typ paliva elektrický

Další vlastnosti

Značka: Ewt
Napájení: Elektrický
Počet úrovní výkonu: 4
Umístění: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdýmové: Ano
Povinný komín: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: měděná
Šírka: 52 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 22 cm
Hmotnost: 15 Kg

Energetické údaje

Příkon: 2000 W

Funkce

Nastavitelná teplota: Ano

Všechny parametry

Recenze EWT Danville brass antique

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EWT Danville brass antique