EWT Castillo

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Elegantní krb

EWT Castillo je velmi elegantní krb, který si můžete doma i zabudovat. Také je možné nechat tento krb jako volně stojící, proto se bude hodit do každé domácnosti. Má jednoduché, ale zajímavé tělo, které působí opravdu luxusně. Díky elektrickému krbu navodíte ve svém domově nepopsatelnou atmosféru. Krb zpříjemní pobyt v obývacím pokoji, v předsíni, ale také v hale, či v jiné nezmíněné místnosti. Umístění je jenom na vás. Užívejte si pohodlí doma v co nejpříjemnějších podmínkách.

Kvalitní výbava

Dokonale klidnou atmosféru navodí krb pomocí imitace hořících polen, skutečným uhlím, nebo oblázky. Efekt ohně působí příjemně. Na hořící plameny se můžete dívat v jakémkoli ročním období, nemusí být u toho zapnuté topení. Je tedy výhodou, že není efekt vázaný na teplo. Pro případ topení jsou k dispozici dva nastavitelné stupně výkonu.

Technické specifikace

Šikovný a moderní doplněk obsahuje radiátor s ventilátorem s výkonem 2kW. Teplotu krbu můžete regulovat a volit sílu 1kW nebo 2kW. Ovládání je velice snadné, zvládne ho hravě každý uživatel. Panel s ovládacími prvky je skrytý, co zvyšuje také bezpečnost při používání. V případě, že budete používat tento elektrický krb jenom pro efekt, tedy bez funkce topení, bude mít spotřebu 130 W. Napětí přístroje je o síle 230V. Krbu nechybí ani bezpečnostní výřez.

Ideální velikost

Moderní krb EWT Castillo je široký 60,3 cm, vysoký 66,5 cm a hluboký jenom 22,6 cm. Hmotnost elektrických kamen je 14,9 kg. Barevné provedení v kombinaci černé a chromu je decentní, vkusné a dokonale doplní vaši domácnost zařízenou v jakémkoli stylu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet úrovní výkonu 2
  • Umístění Podlahový
  • Nastavitelná teplota Ne
  • Typ paliva elektrický

Další vlastnosti

Značka: Ewt
Počet úrovní výkonu: 2
Umístění: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdýmové: Ano
Povinný komín: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 60,3 cm
Výška: 66,5 cm
Hloubka: 22,6 cm
Hmotnost: 14,9 Kg

Funkce

Nastavitelná teplota: Ne

Ostatní

Kód produktu: EWT CASTILLO

Všechny parametry

Recenze EWT Castillo

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EWT Castillo