EWT Beethoven

Nákupem získáte 178,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

EWT Beethoven je jedinečný elektricky krb, který okamžitě změní dojem z vaší domácnosti. Tento krb je vyroben v antickém designu a proto působí velmi honosně. Elegantní fasádu ve smetanové bílé zdůrazňuje plápolání plamene hořícího dřeva. Efekt kamene uvnitř krbu dodává pocit horské chaty i ve vašem obývacím pokoji. Krbu nechybí patentovaný efekt hořícího dřeva Optiflame ®, samostatně zapínatelný plamenný efekt, ochrana proti přehřátí, stmívač plamenově efektu a termostat. Komfortní nastavení tepelného výkonu je možné díky zmíněnému termostatu. Díky přepínači je možné přepínání do 4 poloh. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

EWT Danville brass antique

25 499 Kč

Skladem

Toužíte po krbu v domácnosti, ale klasický krb na dřevo vyžaduje velké stavební úpravy? Ideálním řešením je pro vás elektrickou krb EWT Danville brass antique. Působí velmi luxusním a elegantním…

  • Příkon: 2000 W
  • Počet úrovní výkonu: 4
  • Umístění: Podlahový

Zobrazit produkt

Popis produktu

Udělejte si radost ještě dnes

Pokud plánujete koupi elektrického krbu, je ta nejideálnější doba. Dokonalou volbou je elektrický krb EWT Beethoven i pro náročnější uživatele. Tento krb je skutečně jedinečný a změní rázem dojem z vaší domácnosti.

Ve velkém stylu

Tento krb je vyroben v Antickém designu a proto působí velmi honosně. V prostorách vaší domácnosti se bude skutečně vyjímat. Spojuje klasický design, pokročilý plamenný efekt spolu s moderní topnou technikou do symfonie vzhledu a dobrého pocitu z nevídané atmosféry. Jemnou eleganci dotváří smetanová barva těla krbu.

Výbava na jednotku 

Krbu nechybí patentovaný efekt hořícího dřeva Optiflame ®, samostatně zapínatelný plamenný efekt, ochrana proti přehřátí, stmívač plamenově efektu a termostat. Díky přepínači je možné přepínání do 4 poloh. Tepelný výkon krbu je 1000 W.

Luxusní tělo musí mít ideální míry

Šířka krbu je 99,2 cm, výška 94,1 cm a hloubka 36,3 cm. Hmotnost tohoto elektrického krbu je 65,7 kg. Interiér krbu je vyroben z kvalitních materiálů a černém provedení s boky z imitace dřeva. Tyto drobné detaily vytvářejí neuvěřitelně efektní celek. Elektrický vodič krbu je dlouhý 1,5 metru, proto nebude problém se zapojením.

Atmosféra, ktorá zahreje - EWT Beethoven

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon 1000 W
  • Počet úrovní výkonu 4
  • Umístění Podlahový
  • Nastavitelná teplota Ano
  • Typ paliva elektrický

Další vlastnosti

Značka: Ewt
Napájení: Elektrický
Počet úrovní výkonu: 4
Umístění: Podlahový
Typ paliva: elektrický
Bezdýmové: Ano
Povinný komín: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: béžová
Šírka: 99,2 cm
Výška: 94,1 cm
Hloubka: 36,3 cm
Hmotnost: 65,7 Kg

Energetické údaje

Příkon: 1000 W

Funkce

Nastavitelná teplota: Ano

Všechny parametry

Recenze EWT Beethoven

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EWT Beethoven