Evolveo StrongVision 2 GB fotopast s kamerou

  • Doprava zdarma

Úhlopříčka: 2.4 ", Max.rozlíš.videa: 1980x1080 Více info


Cena 3 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 31,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Fotopast/kamera Evolveo StrongVision 2 GB s GSM/MMS + 8GB SD karta + SIM karta Kaktus s 500 Mb dat zdarma vám pomůže hlídat váš majetek nebo sledovat dění v přírodě. Nabízí 2,4" displej a 4 druhy záznamu: fotoaparát, video, fotoaparát + video a časosběrné. Umožňuje zhotovit fotografie (rozlišení 20, 16 nebo 12 Mpix) nebo nahrávat videa se zaznamenaným zvukem (rozlišení Full HD, HD nebo VGA), to vše v denním i nočním režimu (infračervené snímání). Následně je odešle ve formě MMS/e-mailu na mobilní telefon (několik kontaktů). Barevné fotografie při snímání během dne, černobílé během nočního snímání. Podpora Multishot (1, 3, 6 nebo 9 fotografií). Každá fotka obsahuje datum, čas teplotu a stav baterie. Ukládání fotografií a videí na micro SD kartu (až 32 GB). Snímání pohybu v širokém zorném poli 120°. Jednoduché nastavení na displeji. Při narušení zorného pole kamery vás kamera upozorní formou MMS/e-mailu se zaznamenanou fotografií. Jakmile kamera detekuje pohyb, spustí záznam na SD kartu. Záznam je možné i nastavit předem v určitém časovém intervalu. Rychlost spouště 0,5 s. Podpora 2G GSM sítě, TLS 1.0/1.1 pro SMTP. Konstrukce je kompaktní a voděodolná dle certifikace IP65. Dlouhá výdrž baterie. Napájení 4-8 ks AA baterií (možnost napájení externím napájecím zdrojem). Jednoduchá instalace. K dispozici Evolveo mailová služba "Evolveo Mail server" (nastavení v aplikaci Evolveo config). Výstup AV pro televizi, USB, microSD karta a konektor pro napájecí zdroj.

Univerzální bezpečnostní kamera

Všude tam, kde nemáte pevné připojení na internet pro běžný kamerový systém, můžete k zabezpečení vašeho majetku využít fotopast StrongVision. Na chatu, při stavbě domu či zabezpečení garáže, vždy když kamera rozezná pohyb informuje vás zasláním snímku, toho co se děje před kamerou, mailem nebo MMS, dle zvoleného nastavení. Využitím integrovaných PIR čidel zachytíte každý pohyb. Kamera se aktivuje pouze v momentě potřeby, čímž se prodlouží výdrž provozu na baterie.

Fotografie v rozlišení 20 Mpx a Full HD video

Kamera Evolveo StrongVision 2 GB nabízí 4 druhy záznamu - fotoaparát, video, fotoaparát + video a časosběrné. Dokáže zhotovit fotografie v rozlišení 20 Mpx, 16 Mpx nebo 12 MPx. Zároveň můžete nahrávat video se zvukem v rozlišení Full HD, HD nebo VGA 1080 p/ 30 fps. To vše v denním i nočním režimu. Fotografie v denním režimu jsou barevné, v nočním černobílé.

Evolveo mailová služba

Tento model kamery má k dispozici mailovou službu "Evolveo Mail server", která zjednodušuje odesílání pořízených snímků prostřednictvím aplikace Evolveo config. Tam stačí zadat emailovou adresu, na kterou chcete posílat zhotovené fotografie. Vše zajišťuje komunikace mezi fotopastí a mail serverem. Na displeji kamery si můžete prohlédnout pořízené fotografie a videa.

Časosběrná kamera

Pokud potřebujete sledovat dění v dlouhém časovém horizontu, například stavební projekt, časosběrná kamera to spolehlivě zachytí. Vy si zvolíte, v jakém časovém intervalu chcete zhotovit fotografii, ostatní už zvládne kamera a uloží na kartu. Na výběr je interval pro zhotovení fotografie každých 30, 60 nebo 240 minut. S dokoupitelným příslušenstvím ke kameře můžete prodloužit až 2násobně životnost baterie, například použítím solárního panelu. Pro její ochranu před poškozením vnějšími vlivy lze také zakoupit kovový box, který se dá uzamknout.

SIM karta zdarma

Spolu s fotopastí/kamerou dostanete zdarma SIM kartu Kaktus mobil spolu s daty o objemu 500 MB. Karta nevyžaduje PIN kód, je určena přímo pro vaši fotopast. Stačí ji jen aktivovat (např. telefonním hovorem v telefonu) a následně vložit do fotopasti.

Obsah balení: EVOLVEO StrongVision 2 GB, SIM Kaktus s 500 MB dat zdarma, anténa, 8 GB SD karta, pinzeta pro vyjmutí SIM, upevňovací pásek, čtečka micro SD karet, uuživatelský manuál

Montážní postup

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.4 "
Max.rozlíš.videa 1980x1080

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo StrongVision 2 GB fotopast s kamerou

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno