Evolveo StrongPhone F5 černý

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu, ale je možné se domluvit na nákupu s prodavačem přímo v prodejně

Vyklápěcí mobilní telefon Evolveo StrongPhone F5 v černo-žlutém provedení je vybaven klasickou klávesnicí a hlavním 2,4" displejem s rozlišením 320 x 340 pixelů. Po sklopení vidíte displej s úhlopříčkou 1,4". Zaujme zejména robustní a odolnou konstrukcí s certifikací IP68 odolnou vůči vodě, prachu a pádu. Ve výbavě najdete FM rádio, 1,3 Mpx fotoaparát, SOS tlačítko, svítilnu, kalkulaču, galerie i kalendář. Podporuje funkci rychlé volby, Dual SIM, Bluetooth a microSDHC karty. Výborná výdrž 1200 mAh baterie. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Velký a malý displej

O maximální komfort během používání se postará jeho hlavní vnitřní 2.4" barevný displej s rozlišením 320 x 240 pixelů a zvýšenou odolností vůči poškrábání a tlaku. Telefon po sklopení disponuje druhým 1,44" displejem, na kterém uvidíte všechny užitečné informace jako je datum, čas, stav vaší baterie , pokrytí sítě, či příchozí hovor.

Odolná konstrukce

Telefon lze používat i v prašném prostředí jako je dílna nebo stavba. Má totiž odolnou konstrukci s certifikací IP68, která vydrží i ponoření do vody (vydrží 30 minut v hloubce do 1 metru), odolá prachu, blátu i pádem.

Evolveo StrongPhone F5

Pyšní se velkými klávesami, díky čemuž bude psaní zpráv či vytáčení telefonních čísel pohodlné, aniž byste si museli namáhat zrak. O přísun energie během celého dne se postará baterie s kapacitou 1200 mAh. V telefonu můžete používat až 2 SIM karty, co vás odbřemení od nošení dvou mobilních telefonů. Na posílání souborů využijete technologii Bluetooth.

SOS tlačítko a multimédia

Tlačítko SOS je skvělým pomocníkem. Stačí, abyste si v telefonu nastavili pár kontaktů a po stlačením tohoto tlačítka v nouzi začne telefon volat vašim blízkým. Menu telefonu vám nabídne množství základních funkcí, jakými jsou kalkulačka, přehrávač hudby, FM rádio, kalendář, budík, čtečka e-knih či baterka na svícení. Při poslechu rádia, není nutné zapojovat sluchátka. Telefon má zabudované dostatečně silné reproduktory, z nichž budete hudbu zřetelně slyšet.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 2,4 "
  • Rozlišení displeje (px) 320x240
  • Typ telefonu Vyklápěcí

Další vlastnosti

Značka: Evolveo
Voděodolný: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2,4 "
? Rozlišení displeje (px): 320x240

Konektivita

? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 57,5 mm
Výška: 111,5 mm
Délka: 22 mm
Hmotnost: 135 g

Obsah balení

Obsah balení: síťová nabíječka

Mobilní sítě

? Podpora Dual SIM: Ano

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Baterie

Kapacita baterie: 1200 mAh

Fotoaparát

Rozlišení hl.fotoaparátu: 1,3 Mpx

Rádio

FM rádio: Ano

Vzhled

Typ telefonu: Vyklápěcí
? Telefon pro starší: Ano

Ostatní

Kód produktu: SGP-F5-B

Všechny parametry

Recenze Evolveo StrongPhone F5 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Evolveo StrongPhone F5 černý