Evolveo StrongPhone F5 černý

Zobrazit


Úhlopříčka ("): 2.4 ", Rozlišení displeje (px): 320x240, Typ telefonu: Vyklápěcí,


Cena 1 489 Kč

Sleva 12 % z ceny doporučené výrobcem: 1 690 Kč Zobraziť nápovědu

14,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vyklápěcí mobilní telefon Evolveo StrongPhone F5 v černožlutém provedení je vybaven klasickou klávesnicí a hlavním 2,4" displejem s rozlišením 320 × 340 pixelů. Po sklopení vidíte displej s úhlopříčkou 1,4". Zaujme zejména robustní a odolnou konstrukcí s certifikací IP68, odolnou vůči vodě, prachu a pádu. Ve výbavě najdete FM rádio, 1,3Mpx fotoaparát, SOS tlačítko, svítilnu, kalkulačku, galerii i kalendář. Podporuje funkci rychlé volby, dual SIM, Bluetooth a microSDHC karty. Výborná výdrž 1 200mAh baterie.

Velký a malý displej

O maximální komfort během používání se postará jeho hlavní vnitřní 2,4" barevný displej s rozlišením 320 × 240 pixelů se zvýšenou odolností vůči poškrábání a tlaku. Telefon po sklopení disponuje druhým 1,44" displejem, na kterém uvidíte všechny užitečné informace, jako je datum, čas, stav vaší baterie, pokrytí sítě či příchozí hovor.

Odolná konstrukce

Telefon lze používat i v prašném prostředí, jako je dílna nebo stavba. Má totiž odolnou konstrukci s certifikací IP68, která vydrží i ponoření do vody (vydrží 30 minut v hloubce do 1 metru), odolá prachu, blátu i pádu.

Evolveo StrongPhone F5

Pyšní se velkými klávesami, díky čemuž bude psaní zpráv či vytáčení telefonních čísel pohodlné, aniž byste si museli namáhat zrak. O přísun energie během celého dne se postará baterie s kapacitou 1 200 mAh. V telefonu můžete používat až 2 SIM karty, co vám ulehčí od nošení dvou mobilních telefonů. K posílání souborů využijete technologii Bluetooth.

SOS tlačítko a multimédia

Tlačítko SOS je skvělým pomocníkem. Stačí, abyste si v telefonu nastavili pár kontaktů a po stlačením tohoto tlačítka v nouzi začne telefon volat vašim blízkým. Menu telefonu vám nabídne množství základních funkcí, jakými jsou kalkulačka, přehrávač hudby, FM rádio, kalendář, budík, čtečka e-knih či baterka na svícení. Při poslechu rádia není nutné zapojovat sluchátka. Telefon má zabudované dostatečně silné reproduktory, z nichž budete hudbu zřetelně slyšet.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2.4 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Typ telefonu Vyklápěcí

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Evolveo StrongPhone F5 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Blanka

12. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Telefon jsem koupila pro dědečka, je odolný proti pádu a voděodolný..děda se s ním naučil rychle manipulovat, dobře se mu ovládá díky větším klávesám, displej je dobře čitelný pro staršího člověka. Ocenili jsme i dual na simkarty