Evolveo Salvarix ALM303 Wifi GSM alarm

4 699 Kč ? Ušetříte 13 % 4 090 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 40,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zajistěte svou domácnost, kancelář, garáž, obchod nebo chatu pomocí moderního bezpečnostního systému Evolveo Salvarix a to rychle a spolehlivě. Díky jednoduché montáži nepotřebujete volat žádnou externí firmu, což vám ušetří peníze. Zařízení má k dispozici český i slovenský jazyk v Menu ovládání. Nabízí připojení širokého spektra příslušenství, detektorů, čidel, včetně kamer. Jednoduché ovládání zajišťuje mobilní aplikace pro Android a iOS, která vás zároveň informuje o možném nebezpečí. Podporuje připojení na pult Centrální Ochrany - v balení je voucher na 3 měsíce zdarma. V balení se nachází alarm Salvarix Salvarix, bezdrátový detektor na okna / dveře, bezdrátový infračervený detektor pohybu, 2x dálkové ovládání (klíčenka), 2x RFID čip (přívěšek), drátová mini siréna a napájecí adaptér. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Popis produktu

Nová generace alarmů

EVOLVEO Salvarix je ultimátní výkonný zabezpečovací systém s podporou moderních technologií, WiFi, GSM, RFID či bezpečnostních kamer, pomocí kterých vám zajistí ochranu všech komerčních i rezidenčních budov, jako jsou byty, kanceláře, obchody, garáže, dílny, domy, chaty, apod . Nabízí připojení širokého spektra příslušenství, detektorů a snímačů. První instalace a nastavení je velmi jednoduché, ovládání je intuitivní a kompletně v českém nebo i slovenském jazyce.

Intuitivní ovládání

Systém je možné zcela ovládat a nastavovat pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS i bez její pomoci, díky přiloženého ovladače (klíčenka), přiloženého RFID čipu (přívěšek) nebo na klávesnici na hlavní jednotce. V případě narušení chráněného prostředí vás bude systém varovat pomocí zprávy, mobilní aplikace nebo alarm kontaktuje pult centrální ochrany.

Rychlá a bezpečná montáž

Bezpečnostní systém Evolveo Salvarix se pyšní nejen svým skvělým zabezpečovacím systémem ale i snadnou montáží. Instalace nevyžaduje žádné tahání drátů a dokonce ani vrtání, stačí jen umístit bezdrátové snímače s dlouhou výdrží baterie v chráněném objektu v dosahu do vzdálenosti až 100 metrů. Samozřejmě v závislosti na prostředí a možných překážek. V případě narušení chráněného prostředí vás bude systém varovat pomocí zprávy, mobilní aplikace, nebo alarm kontaktuje pult centrální ochrany.

Velké množství příslušenství

Součástí základní sady s hlavní jednotkou je 2x dálkové ovládání (klíčenka), 2x RFID čip (přívěšek), drátová mini siréna, bezdrátový infračervený detektor pohybu, bezdrátový detektor na okna/dveře, napájecí adaptér a voucher na 3 měsíce PCO zdarma. K alarmu si můžete pořídit z více než 16 typů rozšiřujících detektorů plynů, teploty, detektorů úniku vody nebo klávesnici s displejem pro profesionální ovládání. K hlavní jednotce si můžete připojit bezdrátové IP kamery Salvarix HD respektive Full HD, které si umíte umístit do interiéru ale i exteriéru. Principem kamer je zachycení video záznamů nebo online sledování v případě vyhlášení poplachu zabezpečovacího systému a zároveň vám přináší ujištění, zda došlo k narušení vašeho objektu, případně zachytit důkazy. Tyto kamery jsou mimo jiné vybaveny reproduktory a mikrofonem, které umožňují oboustrannou komunikaci (intercom). Uvedené periferie je možné využít i samostatně.

Všechny čidla od Evolveo Sonix/Alarmex lze připojit k novému alarmu Evolveo Salvarix.

Bezpečí na 1. místě

Pomocí bezpečnostního systému Salvarix si můžete napojit objekt na pult centrální ochrany společnosti SECURE HOME na 3 měsíce zcela zdarma! Pult centrální ochrany zajišťuje maximální ochranu objektu po dobu 24 hodin, 7 dní v týdnu po celý rok. Aktivace probíhá dle instrukcí v balení alarmu. Po 3 měsících je služba zpoplatněna. V případě neoprávněného vniknutí do střeženého prostoru dorazí na místo poplachu do 15 minut zásahová jednotka a zkontroluje případně zatkne pachatele. Služba není závislá na žádném konkrétním mobilním operátorovi. 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ SMART produktu zabezpečovací systém
  • Oblast využítí zabezpečení

Další vlastnosti

Značka: Evolveo
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 20 cm
Hmotnost: 200 g
Výška: 15 cm
Hloubka: 3 cm

Obsah balení

Obsah balení: Voucher na 3 měsíce PCO zdarma
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Technologie: GSM
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblast využítí: zabezpečení

Ostatní

Kód produktu: ALM303

Všechny parametry

Recenze Evolveo Salvarix ALM303 Wifi GSM alarm

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Evolveo Salvarix ALM303 Wifi GSM alarm