Evolveo EasyPhone XD bílý


Telefon, 2,3" displej, Rozlišení: 320x240 px displej, Slot pro paměťovou kartu, Bluetooth, 1,3 Mpx hlavní fotoaparát, 1000 mAh baterie, mini sim, Konektor: Micro USB, Podpora sítě: 2G. Více info

Barva


Cena 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mobilní telefon Evolveo EasyPhone XD v bílém provedení disponuje barevným 2,3" displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů. Má jednoduché ovládání a přehledné menu, podporu Bluetooth a MMS zpráv, 3 tlačítka pro oblíbené kontakty, tlačítko pro fotoaparát, SOS tlačítko, 4 uživatelské profily, rychlé zamknutí klávesnice pomocí tlačítka na pravé straně, vnitřní paměť s možností rozšíření pomocí microSDHC karty, praktický stojan pro nabití telefonu, oddělená tlačítka pro lepší manipulaci/psaní, reproduktor pro hlasitější handsfree. Telefon disponuje také kvalitní li-ion baterii s kapacitou 1 000 mAh, která umožní nepřetržité volání až po dobu 4 hodin. Telefon je vhodný pro seniory.

Evolveo EasyPhone XD mobilní telefon

Mobilní telefon Evolveo EasyPhone XD s čistým designem potěší každého milovníka tradičních tlačítkových telefonů. Krásné bílé provedení se bude vyjímat všude a vy tak budete vždy vědět, kde se nachází váš telefon. Tenké tělo telefonu dobře padne do ruky, díky čemuž můžete pohodlně telefonovat až 4 hodiny (pohotovostní doba až 300 hodin). Telefon si můžete položit do nabíjecího stojanu černé barvy, který zařízení dobije a připraví jej k použití.

Jednoduché ovládání

Evolveo EasyPhone XD je telefon, který byl navržen pro seniory a lidi, kteří mají rádi jednoduché ovládání. Díky 2,3palcovému a barevnému displeji bude čtení SMS zpráv a MMS zpráv nebo hledání kontaktů mnohem jednodušší a rychlejší. Klávesnice telefonu má oddělená tlačítka, což oceníte zejména při ukládání telefonických kontaktů (uložení až 9 oblíbených kontaktů) nebo při psaní. Pro větší přehlednost si můžete k číslům přiřadit i fotografie, abyste hned poznali volajícího.

Speciální tlačítka

Mobilní telefon disponuje speciálními tlačítky, která ještě více usnadní používání zařazení. Nad klávesnicí se nacházejí 3 tlačítka s označením M1, M2, M3 sloužící pro uložení vašich oblíbených kontaktů. Vedle tlačítek se nachází také tlačítko pro spuštění fotoaparátu. V případě potřeby je k dispozici i SOS tlačítko nacházející se na zadní straně telefonu. Po stisknutí tohoto tlačítka se začnou vytáčet výchozí čísla, nebo se pošle nouzová zpráva.

FM rádio

Zapněte si svou oblíbenou rozhlasovou stanici i pomocí telefonu. FM rádio už nemusíte pracně hledat v Menu nabídce. Stačí jen stisknout tlačítko na straně telefonu a rádio máte k dispozici. K naladění stanic využijte automatické ladění. Mobilní telefon má zabudovaný kvalitní reproduktor, takže zvuk uslyšíte opravdu dobře. Stejně můžete výkonný reproduktor využít i při handsfree telefonování. Rádio můžete poslouchat i bez připojení sluchátek. Zpestřete si cestování nebo volný čas poslechem rádia.

 

Svítilna

Mobilní telefon disponuje praktickou baterkou, která vám pomůže při zhoršených světelných podmínkách nebo při hledání spadlých věcí. Svítilna se zapíná i vypíná velmi jednoduše. Bok telefonu má speciální tlačítko, které stačí pouze zatlačit. Výhodou je, že světlo můžete využívat kdykoliv i když je telefon vypnutý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.3 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Typ telefonu Klasický
Podpora sítě 2G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo EasyPhone XD bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi