Evolveo EasyPhone LT černý


Telefon, 2,8" displej, Rozlišení: 320x240 px displej, Interní úložiště: 128 MB, Slot pro paměťovou kartu, Bluetooth, Dual SIM, 2 Mpx hlavní fotoaparát, 1200 mAh baterie, nano sim, Konektor: USB-C, Podpora sítě: 4G/LTE. Více info


Cena 1 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mobilní telefon Evolveo EasyPhone LT v černém provedení nabízí 2,8" barevný displej, velká tlačítka, 2Mpx fotoaparát, SOS tlačítko, foto-kontakty, 4G, Bluetooth, FM rádio, dva sloty pro SIM kartu, slot pro paměťovou microSDHC kartu, USB-C a baterii s kapacitou 1 200 mAh.

Snadno ovladatelný telefon

Evolveo EasyPhone LT je klasický tlačítkový mobil s 2,8" barevným displejem, jednoduchým a přehledným menu a velkými oddělenými tlačítky, která usnadňují vytáčení telefonních čísel a psaní zpráv. Tlačítkům 3 až 9 můžete přiřadit telefonní čísla svých blízkých jako rychlé volby. K dispozici jsou také tlačítka pro ovládání hlasitosti, zapnutí svítilny, aktivaci fotoaparátu nebo zobrazení foto-kontaktů.

Fotografické kontakty

Telefon Evolveo EasyPhone LT je vybaven funkcí foto-kontakty, která umožňuje přiřadit fotografii k deseti kontaktům a když vám daná osoba zavolá, zobrazí se její fotografie. Tyto fotografie se také zobrazí v nabídce foto-kontaktů. Pro jejich zobrazení stačí stisknout tlačítko. Telefon má navíc dostatek paměti pro uložení až 2 000 kontaktů.

Lokalizace telefonu

Telefon má na zadní straně SOS tlačítko, které po stisknutí automaticky vytočí přednastavená čísla a odešle na ně zprávu s informacemi o poloze. Můžete si vybrat až 5 telefonních čísel, na která chcete volat a posílat SMS zprávy. Zařízení využívá tři různé technologie pro určování polohy – GPS, Wi-Fi a GSM. Protože každá z těchto technologií má svá omezení, jejich kombinace zajistí spolehlivější určení polohy. Ve vnitřních prostorách poskytuje lepší výsledky Wi-Fi, zatímco ve venkovních prostorách GPS a GSM.

Multimediální funkce

Zařízení je vybaveno praktickými funkcemi, jako je 2Mpx fotoaparát, prohlížeč obrázků, hudební přehrávač, diktafon, kalendář, budík, kalkulačka, FM rádio (bez potřeby sluchátek) a Bluetooth. Mezi skvělé vlastnosti tohoto telefonu patří podpora dual SIM, slot pro paměťovou microSDHC kartu (max. 32 GB) a baterie s kapacitou 1 200 mAh. Součástí balení je také nabíjecí stojánek, abyste mohli mít telefon stále na očích.

Obsah balení: Evolveo EasyPhone LT, nabíjecí stojánek, síťová nabíječka, USB-C sluchátka s handsfree, baterie, manuál

* Modul Wi-Fi slouží pouze k určení polohy zařízení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.8 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 128 MB
Typ telefonu Klasický
Podpora sítě 4G/LTE

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo EasyPhone LT černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi