Evolveo EasyPhone FM stříbrný


Úhlopříčka: 2.3 ", Rozlišení displeje (px): 320x240, Kapacita: 32 MB, Typ telefonu: Klasický, Operační paměť RAM: 32 MB,

Barva


Cena 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 8,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Tlačítkový mobilní telefon Evolveo EasyPhone FM ve stříbrném provedení je vybaven barevným 2,3" TFT displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů. Oceníte také QWERTY klávesnici s oddělenými a dostatečně velkými tlačítky pro pohodlné používání, podporu GSM sítě, možnost využívání 2 SIM karet současně díky funkci dual SIM a dva konektory (3,5 mm jack a micro USB 2.0). Pro přenos souborů poslouží Bluetooth. V případě potřeby rozšíření paměti můžete použít microSDHC kartu s kapacitou do 64 GB. V menu telefonu naleznete FM rádio, budík, kalendář, kalkulačku i záznamník. Zadní kryt obsahuje SOS tlačítko pro přivolání pomoci, reproduktor a 0,08 Mpx fotoaparát. Dlouhou výdrž telefonu zajistí 1 000 mAh baterie. Součástí balení je nabíjecí stojánek, síťová nabíječka a stereo sluchátka s handsfree.

Pohodlné ovládání

Na 2,3" barevném displeji s rozlišením 320 × 240 pixelů uvidíte vše přehledně. Telefon má přehlednou klávesnici s oddělenými a velkými tlačítky, což usnadní vytáčení čísel a psaní SMS zpráv. Lze nastavit i rychlou předvolbu pro 8 kontaktů. Oceníte i SOS tlačítko (na zadní straně telefonu), které po stlačení v případě nouze odešle zprávu až na 5 vámi přednastavených telefonních čísel.

FM rádio

Poslouchejte svou oblíbenou rozhlasovou stanici i pomocí mobilního telefonu. FM rádio už nemusíte pracně hledat v Menu, stačí jen stisknout k tomu určené tlačítko, které naleznete na straně přístroje. K naladění stanic poslouží funkce automatické ladění. Mobilní telefon má zabudovaný kvalitní reproduktor, který poslouží i při handsfree telefonování. Integrovaná anténa vám také umožní poslech rádia bez nutnosti připojení sluchátek. Zpestřete si cestování nebo volný čas jeho poslechem.


Funkce dual SIM

Další nespornou výhodou telefonu je možnost využívání dvou SIM karet současně. Díky funkci dual SIM máte možnost oddělit vaše osobní a pracovní telefonáty nebo využívat služeb dvou operátorů současně. Kromě toho je vybaven i samostatným slotem pro paměťové karty typu microSDHC s maximální kapacitou do 64 GB. V Menu telefonu naleznete také funkce: Kalendář, Budík, Lupa, Kalkulačka, Hudební přehrávač a záznamník.

Nabíjecí stojan a 1 000 mAh baterie

Telefon Evolveo EasyPhone FM v sobě ukrývá vyměnitelnou 1 000 mAh baterii. K nabíjení vám poslouží praktický nabíjecí stojan, do kterého lze mobil pohodlně vložit. Proces nabíjení signalizuje LED kontrolka, kterou je vybaven.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.3 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 32 MB
Typ telefonu Klasický
Operační paměť RAM 32 MB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo EasyPhone FM stříbrný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno