Evolveo EasyPhone FM červený


Úhlopříčka: 2.3 ", Rozlišení displeje (px): 320x240, Kapacita: 32 MB, Typ telefonu: Klasický, Operační paměť RAM: 32 MB,

Barva


Cena 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 106,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Tlačítkový mobilní telefon Evolveo EasyPhone FM v červené barvě je vybaven barevným 2,3" TFT displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů a QWERTY klávesnicí s oddělenými a dostatečně velkými tlačítky pro pohodlné používání. Podpora GSM sítě. Možnost využívání 2 SIM karet současně díky funkci dual SIM. Z konektorů můžete využívat 3,5 mm jack nebo micro USB 2.0. Na přenos souborů poslouží Bluetooth, na rozšíření paměti poslouží microSDHC karta s kapacitou do 64 GB. V menu nalezenete FM rádio, budík, kalendář, kalkulačku i záznamník. Zadní kryt ukrývá SOS tlačítko pro přivolání pomoci, reproduktor i 0,08 Mpx fotoaprát. Dlouhou výdrž telefonu zajistí 1 000 mAh baterie. Součástí balení je nabíjecí stojánek.

Pohodlné ovládání

Na 2,3" barevném displeji s rozlišením 320 × 240 pixelů uvidíte vše potřebné. Telefon má přehlednou klávesnici s oddělenými a velkými tlačítky, což usnadní vytáčení čísel a psaní SMS zpráv. Při telefonování si umíte nastavit i rychlou předvolbu pro 8 kontaktů. Oceníte i SOS tlačítko (na zadní straně telefonu), které po stlačení v případě nouze odešle zprávu na vámi přednastavená čísla. Můžete zvolit až 5 telefonních kontaktů.

FM rádio

Zapněte si svou oblíbenou rozhlasovou stanici i pomocí telefonu. FM rádio už nemusíte pracně hledat v Menu. Stačí jen stisknout tlačítko na straně telefonu a rádio máte k dispozici. K naladění stanic využijte automatické ladění. Mobilní telefon má zabudovaný kvalitní reproduktor, který můžete využít i při handsfree telefonování. Rádio můžete poslouchat i bez připojení sluchátek, jelikož disponuje integrovanou anténou. Zpestřete si cestování nebo volný čas poslechem rádia.


Funkce dual SIM

Další výhodou telefonu je možnost využívání dvou SIM karet najednou. Díky funkci dual SIM si budete moci oddělit vaše osobní a pracovní telefonáty nebo využívat služeb dvou operátorů současně. Kromě toho je vybaven také samostatným slotem pro paměťové karty typu microSDHC s maximální kapacitou do 64 GB. Menu telefonu nabízí i základní funkce: Kalendář, BBudík, Lupa, Kalkulačka, Hudební přehrávač a Záznamník.

Nabíjecí stojan a 1 000 mAh baterie

Telefon Evolveo EasyPhone FM v sobě ukrývá vyměnitelnou 1 000 mAh baterii. K nabíjení vám poslouží praktický nabíjecí stojan, do kterého vložíte mobil. Proces nabíjení signalizuje i LED kontrolka na stojanu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.3 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 32 MB
Typ telefonu Klasický
Operační paměť RAM 32 MB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo EasyPhone FM červený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno