Evolveo EasyPhone FM červený


Telefon, 2,3" displej, Rozlišení: 320x240 px displej, Interní úložiště: 32 MB, Slot pro paměťovou kartu, 32 MB RAM, Bluetooth, Dual SIM, 0,08 Mpx hlavní fotoaparát, 1000 mAh baterie, mini sim, Konektor: Micro USB, Podpora sítě: 2G. Více info

Barva


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Tlačítkový mobilní telefon Evolveo EasyPhone FM v červeném provedení je vybaven barevným 2,3" TFT displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů. Oceníte také QWERTY klávesnici s oddělenými a dostatečně velkými tlačítky pro pohodlné používání, podporu GSM sítě, možnost využívání 2 SIM karet současně díky funkci dual SIM a dva konektory (3,5mm jack a micro USB 2.0). Pro přenos souborů poslouží Bluetooth. V případě potřeby rozšíření paměti můžete použít microSDHC kartu s kapacitou do 64 GB. V menu telefonu naleznete FM rádio, budík, kalendář, kalkulačku i záznamník. Zadní kryt obsahuje SOS tlačítko pro přivolání pomoci, reproduktor a 0,08Mpx fotoaparát. Dlouhou výdrž telefonu zajistí 1 000mAh baterie. Součástí balení je i nabíjecí stojánek.

Pohodlné ovládání

Na 2,3" barevném displeji s rozlišením 320 × 240 pixelů uvidíte vše přehledně. Telefon má přehlednou klávesnici s oddělenými a velkými tlačítky, což usnadní vytáčení čísel a psaní SMS zpráv. Lze nastavit i rychlou předvolbu pro 8 kontaktů. Oceníte i SOS tlačítko (na zadní straně telefonu), které po stlačení v případě nouze odešle zprávu až na 5 vámi přednastavených telefonních čísel.

FM rádio

Poslouchejte svou oblíbenou rozhlasovou stanici i pomocí mobilního telefonu. FM rádio už nemusíte pracně hledat v Menu, stačí jen stisknout k tomu určené tlačítko, které naleznete na straně přístroje. K naladění stanic poslouží funkce automatické ladění. Mobilní telefon má zabudovaný kvalitní reproduktor, který poslouží i při handsfree telefonování. Integrovaná anténa vám také umožní poslech rádia bez nutnosti připojení sluchátek. Zpestřete si cestování nebo volný čas jeho poslechem.

Funkce dual SIM

Další nespornou výhodou telefonu je možnost využívání dvou SIM karet současně. Díky funkci dual SIM máte možnost oddělit vaše osobní a pracovní telefonáty nebo využívat služeb dvou operátorů současně. Kromě toho je telefon vybaven i samostatným slotem pro paměťové karty typu microSDHC s maximální kapacitou do 64 GB. V Menu telefonu naleznete také funkce: Kalendář, Budík, Lupa, Kalkulačka, Hudební přehrávač a Záznamník.

Nabíjecí stojan a 1 000mAh baterie

Telefon Evolveo EasyPhone FM v sobě ukrývá vyměnitelnou 1 000mAh baterii. K nabíjení vám poslouží praktický nabíjecí stojan, do kterého lze mobil pohodlně vložit. Proces nabíjení signalizuje LED kontrolka, kterou je telefon vybaven.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.3 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 32 MB
Typ telefonu Klasický
Operační paměť RAM 32 MB
Podpora sítě 2G

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Evolveo EasyPhone FM červený

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslav

20. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


REKNU VAM ZE TENHLE MOBIL JE FAK PERFEKNÍ A MOC VAM ZA TO DĚKUJI PREJU VAM KRASNE VANOCE A NOVY ROK 2024.ALE JSEM JEŠTĚ NĚCO ODVAS KDYBYSTE SNÍZILY KONZOLU <br /> Kód: NINNSH008<br /> ID: 1619625<br /> Herní konzole Nintendo SWITCH OLED (White Set) ZA 5500KČ PROSÍM