Evolveo EasyPhone FG černý

Zobrazit

  • Doprava zdarma

Úhlopříčka ("): 2.8 ", 3G: Ne, Rozlišení displeje (px): 320x240, Kapacita: 32 MB, Typ telefonu: Vyklápěcí, Operační paměť RAM: 32 MB,

Barva


Cena 1 189 Kč

11,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

4,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Vyklápěcí mobilní telefon Evolveo EasyPhone FG v černé barvě s jednoduchým tlačítkovým ovládáním nabízí dva barevné displeje (hlavní 2,8" a vnější 1,77"). Svou konstrukcí a nabízenými funkcemi je ideální hlavně pro seniory. Je vybaven nouzovým tlačítkem SOS, hlasitým reproduktorem/zvoněním a praktickým nabíjecím stojanem. Klávesnice má velká, dobře ovladatelná tlačítka (některá jsou specifická - na rychlé zapnutí fotoaparátu, spuštění rádia nebo psaní zpráv). Na čelním panelu má 2 tlačítka, která slouží pro přijetí/odmítnutí hovoru. Operační paměť RAM má 32 MB. Podporuje připojení Bluetooth, funkci dual SIM (mini SIM), nabízí 4 uživatelské profily, vibrační vyzvánění, přehrávač hudby, diktafon, kalendář, budík, kalkulačku, FM rádio a VGA fotoaparát (0,3 Mpx). Slot pro paměťovou kartu typu microSDHC. Výkonná baterie má kapacitu 1 000 mAh. Konektor micro USB a jack 3,5 mm.

Dva displeje ve velikosti 2,8" a 1,7"

Telefon nabízí dva praktické displeje. Hlavní 2,8palcový displej je snadno čitelný i pro seniory. Menu je uděláno velmi přehledně, díky čemuž se snadno orientujete v telefonu. Druhý vnější displej o velikosti 1,77palců poslouží i tehdy, když je telefon sklopený. Zobrazuje aktuální čas, informace o příchozích SMS, hovorech a dalších informacích. Na této vnější straně telefonu jsou zabudovány i tlačítka, pomocí kterých můžete jednoduše přijmout hovor, aniž byste museli telefon otevírat.

SOS tlačítko zavolá pomoc

Významým prvkem tohoto telefonu je SOS tlacítko, které může zachránit život. Nachází se na zadní straně telefonu a je zvýrazneno červenou barvou. Tlačítko se po stisknutí aktivuje a automaticky vytočí telefonní číslo, které je přednastavené v telefonu (možnost nastavit až pět telefonních čísel). Zároveň odešle i nouzovou zprávu. K tomuto tlačítku lze nastavit až pět telefonních čísel.

Praktická, velká tlačítka

Ovládání klávesnice je na tomto telefonu velmi jednoduché. Velká a dobře označená tlačítka, která jsou navíc i podsvícená, poskytují maximální komfort při používání. Stiskem jednoho tlačítka lze aktivovat světlo nebo nastavit hlasitost. Samostatná tlačítka jsou i pro aktivaci psaní SMS, zapnutí fotoaparátu nebo FM rádia. Pro zjednodušení vyhledávání kontaktů nabízí telefon i možnost nastavení rychlého vytáčení až pro osm telefonních čísel (každé pod jednotlivými klávesami).

Dlouhá výdrž baterie a stojan na nabíjení

Nabíjení telefonu je řešeno také prakticky. Telefon stačí zasunout do stojanu a nabíjení baterie se aktivuje. Kapacita baterie je 1 000 mAh, díky čemuž poskytuje telefonu dlouhou výdrž. Nemusíte se tak starat o časté nabíjení, telefon má dostatek energie na všechny poskytované funkce.

Užitečné funkce pro každý den

Široká výbava telefonu zahrnuje i možnost používání FM rádia s automatickým laděním radiových stanic (bez nutnosti zapojení sluchátek), 0,3Mpx fotoaparát s LED bleskem, přehrávač hudby (přehrává i skladby uložené na kartě microSDHC, budík, kalendář a kalkulačku. Nabízí možnost nastavení 4 zvukových profilů. Na boku telefonu je tlačítko, kterým se aktivuje svítilna.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2.8 "
3G Ne
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 32 MB
Typ telefonu Vyklápěcí
Operační paměť RAM 32 MB

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Evolveo EasyPhone FG černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

LIBOR

17. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • - dva displeje telefonu
  • - véčko pro seniory
  • - po otevření velký čitelný displej a klávesnice
  • - přijmutí a odmítnutí hovoru při zavřeném telefonu
  • - vidím kdo mi volá při zavřeném telefonu
  • - tlačítko SOS na telefonu
  • - nabíjecí stojánek mohl být lépe vyřešen
  • - při nabíjení telefonu ve stojánku je telefon kolmo a displej špatně čitelný mohl být při nabíjení vložen šikmo a displej by byl lépe čitelný

Zatím mám telefon krátce koupil jsem ho rodičům. Výhoda je že telefon po otevření má velký displej a klávesnici , také není u něho časové zamykání klávesnice stačí jen zavřít což je pro starší lidi jednodušší na ovládání. Jediné co se mi zdá že konstrukce telefonu není tak pevná , to se ale ukáže až časem při používání na a stojánek na nabíjení mohl být řešen jinak že po vložení telefonu mohl být telefon šikmo nakloněný a tím pádem by byl přední displej lépe čitelný.


Marta

21. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoVlastimil

26. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Vše super kromě foťáku.