Evolveo EasyPhone FD červený

Zobrazit


Úhlopříčka ("): 2.4 ", Typ telefonu: Vyklápěcí,

Barva


Cena 990 Kč

Sleva 9 % z ceny doporučené výrobcem: 1 090 Kč Zobraziť nápovědu

9,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Klasický telefon Evolveo EasyPhone FD v červeném provedení je vhodný pro nenáročné uživatele nebo seniory. Vybaven je 1,77" displejem s rozlišením 240 × 320 pixelů. Sekundární displej nabídne úhlopříčku 1,77" a bude vás informovat o notifikacích a zmeškaných událostech. Telefon dále podporuje dual SIM a microSD karty s kapacitou až 64 GB, Na zadní straně telefonu se nachází SOS tlačítko. Nechybí ani základní VGA fotoaparát. Součástí balení je také praktický nabíjecí stojánek. Konektorová výbava obsahuje 3,5mm konektor a micro USB.

Pohodlné ovládání a dva displeje

Evolveo EasyPhone FD je určen pro nenáročné uživatele a seniory. Vybaven je 2,4" barevným displejem, který nabídne skvěle čitelný obraz. Sekundární displej disponuje úhlopříčkou 1,77" a uživatele bude informovat o zmeškaných událostech a notifikacích. Na zadní straně telefonu se nachází SOS tlačítko, které při stisknutí aktivuje odeslání nouzových SMS zpráv až na 5 přednastavených čísel.

Praktický nabíjecí stojánek

Součástí balení je také praktický nabíjecí stojánek. Telefon lze jednoduše vložit do stojánku, kde budete mít díky sekundárnímu displeji skvělý přehled o zmeškaných hovorech, příchozích SMS zprávách nebo o aktuálním čase. Zároveň bude váš telefon vždy nabitý. Telefon dále podporuje funkci dual SIM a také umožňuje rozšíření paměti až o 64 GB pomocí microSD paměťové karty. 

 

Jednoduchá obsluha a další funkce

EasyPhone FD vyniká také tlačítkovou klávesnicí, která disponuje velkými tlačítky. Prostředí telefonu je navrženo tak, aby si s jeho obsluhou poradil i nezkušený uživatel. Telefon je dále vybaven základním fotoaparátem s rozlišením 0,3 Mpx. Integrovaná baterie disponuje kapacitou 1 000 mAh. Tato kapacita vystačí i na několik dní v pohotovostním režimu.

Obsah balení: nabíjecí stojan, síťová nabíječka 230 V, stereo sluchátka s handsfree

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2.4 "
Typ telefonu Vyklápěcí

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Evolveo EasyPhone FD červený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Ladislav

8. 6. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Telefon koupen pro matku, maximální spokojenost s ovládáním i telefonování