Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Evolveo EasyPhone je maximálně jednoduše ovladatelný telefon, který je speciálně určen pro seniory. K tomuto účelu je vybaven tlačítky s velkými čísly, aby bylo vše dobře viditelné i pro lidi se slabším zrakem. Psaní SMS zpráv je jednoduché, díky odděleným tlačítkům. Čísla a písmena na 1,8palcový displeji jsou také příjemně velká. Telefon se jednoduše dobíjí v přiloženém nabíjecím stojánku. Umožní přehrávání FM rádia a podporuje hudební soubory na microSDHC kartách. SOS tlačítko na zadní straně v případě potřeby zavolá na uložená čísla a pošle také nouzovou zprávu.

Design

Mobilní telefon Evolveo EasyPhone je vhodný pro starší lidi, na kterých designéři při výrobě telefonu mysleli, a jak již napovídá samotné označení, vybavili jej jednoduchým ovládáním. Tento elegantní mobilní telefon je v černém provedení se stříbrnými doplňky. Uložení telefonu je možné do nabíjecího stojánku, kde bude telefon nejen vždy po ruce, ale se také dobije a bude tak připraven k okamžitému telefonování.

Jednoduché ovládání

Evolveo EasyPhone je telefon, který byl speciálně navržen pro seniory. Právě k tomuto účelu je vybaven spoustou vylepšení. V první řadě bylo vše zjednodušeno. Telefon byl vybaven velkými čísly. Písmena jsou krásně čitelná na tlačítkách a samozřejmě i na barevném displeji. Jednotlivá tlačítka jsou navíc od sebe dostatečně odděleny, aby bylo zaručeno usnadnění psaní SMS zpráv. V případě potřeby může uživatel využít SOS tlačítko, po jehož stlačení telefon začne vytáčet výchozí čísla a pošle na ně také nouzovou zprávu.

Nabíjecí stojánek

Pro usnadnění užívání byl telefon opatřen i praktickým stojánkem pro uložení a nabíjení. Aby starší lidé nemuseli hledat nabíjecí kabel, stačí telefon jen zasunout do stojánku a nabíjení baterie se automaticky začne.

Další užitečné vlastnosti

Na telefonu umíte poslouchat i rádio. To se snadno spustí pomocí tlačítka na straně telefonu. Na poslech není nutné využívat sluchátka, přehrávaná stanice zní přímo z vestavěného reproduktoru. Stanice se ladí automaticky. Starší lidé jistě ocení integrovanou lucernu. Takže si pomocí jednoduchého tlačítka osvětlí, co budou potřebovat.

Paměťová karta

Pro aktivnějších seniory mobil nabízí podporu paměťových karet. Můžete tak přehrávat hudební soubory pomocí microSDHC karty. Vybranou hudbu umíte přiřadit dokonce jako vyzváněcí tón, upozornění na SMS nebo budík.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 1.8 "
Rozlišení displeje (px) 160x128
Typ telefonu Klasický
Podpora sítě 2G

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Evolveo EasyPhone černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

13. 9. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Má maminka je už starší paní a s telefonem je výsostně spokojená , vždy když za ní přijedu opakovaně mi děkuje za skvělý výběr.