Evolveo DoorPhone IK06 set

Popis produktu

Evolveo DOORPHONE IK06 v sobě spojuje videotelefon a barevný LCD displej, abyste měli přehled o tom, kdo stojí před vašimi dveřmi. Videotelefon je vybaven kamerou se snímačem CMOS s úhlem záběru až 110° a nočním viděním. Splňuje i certifikaci IP44, díky čemuž je odolný vůči vodě a certifikaci IK06 vůči vandalismu. Na 7 "displeji s rozlišením 800 x 480 pixelů uvidíte vaše hosty a okolí vchodu. Výhodou videotelefonu je i funkce odposlechu zvuku, regulace hlasitosti či možnost připojení k TV přes analogový AV výstup. Do paměti se ukládají snímky i videozánamy. Podporuje paměťové karty micro SD s maximální kapacitou do 32 GB.

Evolveo DoorPhone IK06

Pokud chcete vidět, kdo stojí před vašimi dveřmi, pořiďte si tento praktický videotelefon a mějte vždy přehled o příchozích hostech do vašeho domu. Takový videotelefon jistě ocení zejména senioři, případně domácnosti s malými dětmi. Instalaci kamery zvládnete bez problémů, můžete ji nainstalovat přímo na stěnu. Stejně jednoduché je i samotné ovládání videotelefonu.


Barevný LCD displej

Ať už jsou to vaši přátelé, rodina nebo kurýr, to vše uvidíte na přehledném a dobře čitelném 7" displeji s rozlišením 800 x 480 pixelů s možností nastavení jasu a hlasitosti. Díky odposlechu slyšíte zvuk z venku, avšak vás slyšet nebude. Po zhotovení záznamu se snímky ukládají do interní paměti, do které se vejde až 120 fotek. Pokud vám to nebude stačit, můžete paměť rozšířit pomocí paměťové microSD karty. Záznamy můžete sledovat i na vaší televizní obrazovce pomocí AV výstupu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Dosah 10 m
Bezdrátové Ne
Napájení 100-240 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo DoorPhone IK06 set

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi