Evolveo Armor Power 6 bezdrátový reproduktor černý

Bezdrátový reproduktor, Barva černá, 4 × reproduktor, Bluetooth, USB port, AUX vstup, Certifikace IPX5, Typ baterie: integrovaná. Více info


Cena 2 289 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 2 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 23 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Outdoorový Bluetooth reproduktor Evolveo Armor Power 6 v černém provedení se postará o kvalitní, čistou a jasnou reprodukci vaší oblíbené hudby na cestách či na zahradních party. V pevném těle s masivní kovovou mřížkou se skrývají čtyři aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery, které budou přehrávat tóny s maximálním výkonem 60 W. Zařízení disponuje odolností proti stříkající vodě nebo dešti ve standardu IPX5, díky čemuž jej můžete vzít i do přírody a nemusíte se obávat nepříznivých podmínek. Integrovaná baterie s kapacitou 8 000 mAh zajistí přísun hudby po dobu 24 hodin v závislosti na hlasitosti přehrávání. Reproduktor se pyšní technologií Bluetooth 4.2, Aux-In vstupem, MicroSD slotem a USB portem.

Výkonný reproduktor

Evolveo Armor Power 6 je přenosný bezdrátový reproduktor s ohromujícím výkonem a dlouhou výdrží. Je vybaven čtyřmi aktivními reproduktory a dvěma pasivními subwoofery s celkovým maximálním výkonem 60 W a baterií s kapacitou 8 000 mAh.

Odolné tělo

Pevné tělo je odolné proti stříkající vodě nebo dešti ve standardu IPX5 pro maximální ochranu před nepříznivými podmínkami, kterým může být vystaven při každodenním používání. Masivní kovová mřížka ochrání reproduktory před poškozením. Praktický popruh umožní snadnou přepravu na rameni či zavěšení na batoh.

Kvalitní zvuk

Čtyři aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery vás překvapí plným a silným zvukem, ať už ho budete poslouchat doma, na zahradě, na party nebo v přírodě. Power 6 je vybaven technologiemi jako je TWS nebo DSP.

Ještě vyšší výkon

Reproduktor podporuje bezdrátovou technologii TWS (True Wireless Stereo), pomocí které propojíte dva reproduktory do stereo režimu. Získáte tak dvojnásobný výkon se stereo kvalitou pro dokonalé ozvučení velkých prostorů či otevřených prostranství.

Intuitivní ovládání

Plnou kontrolu nad přehráváním získáte díky velkým gumovým tlačítkům a pomocí LED diod máte přehled o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Tlačítko vestavěného ekvalizéru vám umožní okamžitou volbu dvou režimů pro poslech hudby ve vnitřním nebo vnějším prostředí.

Praktické vlastnosti

  • Dlouhá výdrž baterie - kvalitní vysokokapacitní 8 000mAh Li-on baterie a energeticky úsporný Bluetooth 4.2 umožňují dlouhý poslech až po dobu 24 hodin v závislosti na hlasitosti a obsahu.

  • Pohodlné telefonické hovory - příchozí telefonní hovor přijmete stisknutím jednoho tlačítka a mluvit budete do integrovaného mikrofonu.

  • Univerzální připojení - reproduktor umožňuje připojení ke zdroji hudby bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 4.2, kabelem přes 3,5mm zvukový vstup AUX, MicroSD slotu a USB konektoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ano
Zvukové formáty flac, mp3, wma, APE, wav
Airplay Ne
NFC Ne
Počet reproduktorů 4

Hodnocení

3,0 / 5

1 recenze Evolveo Armor Power 6 bezdrátový reproduktor černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslava

22. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • dobre
  • malo basu

prumer