ETA Pečenka 0133 90000


Elektrická pánev, Maximální výkon: 475 W, Objem: 4,3 l, Počet programů: 0, Vestavěný displej, Vnitřní vrstva: teflon. Více info


Cena 2 599 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

10×

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Pro plnohodnotné pečení na chalupě nebo na dovolené je zde elektrický hrnec na pečení ETA Pečenka. Tento tradiční, a přesto moderní přístroj vám umožní upéct i pravé české buchty bez kompletně vybavené kuchyně. Upečte maso, zapečte těstoviny nebo duste a vařte, cokoli vás napadne. Pečenka připraví jídlo tak, aby neztratilo chuť ani vodu, takže maso není nikdy vysušené. Vnitřní povrch hrnce je vyroben z nepřilnavého teflonového povrchu a snadno se udržuje. Praktický čtvercový tvar doplněný o skleněný průzor ve víku usnadňuje používání hrnce.

Nádoba na pečení Pečenka ETA 013390000

 • Tradiční a zdravý způsob přípravy potravin
 • Použití pro: vaření, dušení, pečení, zapékání a udržování pokrmů v teplém stavu
 • Topný článek zabudovaný ve víku
 • Pracovní nádoba a víko jsou opatřeny nepřilnavým povrchem (teflon)
 • Příkon: 475 W
 • Objem nádoby: 4,3 l
 • Síťový vypínač se signalizací provozu
 • Bezpečnostní pojistka proti nesprávnému sestavení nedovolí sepnutí spotřebiče v případě nesprávné pozice víka
 • Tepelně odizolovaná držadla pro bezpečnou obsluhu a snadnou manipulaci
 • Stabilní podstavec sloužící jako základna pro nádobu na pečení
 • Víko s nerezovou obrubou a speciálními ventilačními otvory
 • Víko se skleněným průzorem
 • Ochranný tepelný kryt víka snižuje riziko popálení
 • Jednoduché a rychlé sestavení
 • Snadno vyjímatelná nádoba
 • Snadno omyvatelný povrch
 • Rozměr nádoby: 277 × 277 × 112 mm
 • Prodloužená záruka 5 let na topné těleso

Pečenka

Tradiční hrnec na pečení ETA Pečenka 013390000 určený na množství funkcí, od pečení a zapékání až po dušení a vaření. Zdravě, chutně a úsporně!

Tradičně a jednoduše

Elektrický hrnec na pečení určený pro různé způsoby přípravy jídla. Od klasického pečení masa, zapékání těstovin, až po dušení a vaření. Jídla v něm připravená neztrácejí chuť, maso nevysychá a provoz je až o 80 % úspornější než klasická trouba.

Pečení oblíbených jídel

Voňavé, šťavnaté maso a křupavý moučník zvládnete i mimo svou moderně vybavenou domácnost. Jak? ETA našla řešení, které vám umožní v malých bytových kuchyních, kde často chybí sporák s troubou, na nezařízených chalupách nebo na dovolené péct a vařit pohodlně, aniž by se vám zvýšila spotřeba elektrické energie. Stačí vám jediný spotrebič - ETA Pečenka 013390000.

Profesionální pomocník

V tomto pomocníkovi s příkonem 475 W připravíte pokrmy tradičním a navíc zdravým způsobem. Nenechte se však mýlit názvem tohoto ideálního pomocníka. Pečenka zvládne pečení, ale i vaření, dušení, zapékání a udržování pokrmů v teplém stavu. Proto je téměř nepostradatelným pomocníkem, který nabízí profesionální kvalitu pro použití ve vašich domácnostech. Překvapí vás svou vysokou účinností ohřevu, kterou zajišťuje topný článek zabudovaný ve víku.

Designová a praktická

Díky modernímu a elegantnímu designu vynikne Pečenka ve všech kuchyních. Její předností je především pracovní 4,3litrová nádoba, která je dostatečně velká pro přípravu jídel pro celou rodinu. Výjimečný a praktický čtvercový tvar nádoby oceníte hlavně při pečení typických buchet. Stejně jako i víko je Pečenka opatřena nepřilnavým teflonovým povrchem, díky kterému se vám suroviny nikdy nepřichytí k nádobě. U teflonového povrchu jistě oceníte jeho jednoduchou omyvatelnost. Velmi praktické je i víko s nerezovou obrubou a speciálními ventilačními otvory. Jeho skleněný průzor vám dovoluje nahlédnout do nádoby a zkontrolovat průběh přípravy vašeho oblíbeného jídla.

Bezpečná manipulace

Při výrobě našich produktů myslíme také na vaše bezpečí. Proto bylo víko opatřeno ochranným tepelným krytem pro snížení rizika popálení. Pečenka tvoří stabilní podstavec a tepelně odizolovaná držadla, která umožňují bezpečnou obsluhu a manipulaci. Bezpečné používání zajišťuje také pojistka automatického vypnutí při odnětí či nesprávném umístění víka. O správném chodu kuchyňského přístroje informuje síťový vypínač se signalizací provozu.

Kromě skleněného víka vyniká Pečenka dalšími důvtipnými řešeními, jako např. snadno vyjímatelnou nádobu, přívodním kabelem o délce 1,5 m a samozřejmě také jednoduchým a rychlým sestavením. Můžete tak pomocníka snadno převézt například na chalupu.

Pamatujete si? Už je to více než 50 let. Nová Pečenka ETA 013390000 je moderní, kvalitní produkt, který zachovává přednosti, které uměli ocenit generace našich babiček i maminek.

A jak charakterizuje dnešní vývoj elektrického hrnce na pečení Zdeněk Veverka, designér značky ETA?
"Pamatuji si, že jsme měli na chalupě podobnou mísu na pečení. Samozřejmě s elegantní patinou. Nádoba byla poměrně objemná, vešlo se do ní celé kuře. Při pečení příjemně provoněla celou místnost. Na druhou stranu jsem měl vždy trochu obavy s ní manipulovat. Rozpálené víko budilo respekt, a proto bylo nutné mít připravenou podložku, kam víko po odklopení položit. Neméně nebezpečné se mi zdálo připojení kabelu."
"Tyto momenty se mi automaticky vybavily, když jsem začínal na projektu ETA Pečenka pracovat. Kromě zadaných parametrů jsem chtěl, aby nová Pečenka neměla stejné chyby, které se mi nelíbily na té, co jsem znal. Záměrem tedy bylo vytvořit spotřebič, kde nebude mít uživatel obavy, že se při manipulaci stane nějaká nehoda. Tomu odpovídá tvar spodní plastové vany, do které se vloží nádoba na pečení. Tím se zamezí kontaktu s horkou nádobou. "

Design víka byl navržen tak, aby manipulace s ním byla bezpečná, a aby se minimalizovala možnost popálení. Vychází z požadavků pevné konstrukce, která umožní jednoznačnou manipulaci a pocit bezpečí. Téměř od začátku bylo pracováno i s barevností jednotlivých dílů. Nakonec byla vybrána neutrální kombinace, která funguje v každé kuchyni.

Designový a výkonný kuchyňský pomocník ETA Pečenka je tím pravým pomocníkem nejen do vašich domácností a chalup, ale i na cesty. Její kvalitou jsme si natolik jisti, že nabízíme prodlouženou záruku na 5 let. Více informací o prodloužené záruce naleznete na stránce https://prodluzka.eta.cz/sk/.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Smart Ne
Vestavěný displej Ano
Časovač Ne
Objem 4.3 L
Maximální výkon 475 W
Vnitřní vrstva teflon
Uchování teploty Ne

Hodnocení

5,0 / 5

10 recenzí ETA Pečenka 0133 90000

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Milan

21. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • MALÁ, ALE ŠIKOVNÁ

OHROMNÝ ŮSPORNÝ POMOCNÍK. V dnešní době opravdu dobrá investice : DOPORUČUJI


Jitka

24. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • skvely produkt, uz nase maminky a babicky mely

super produkt vylepseny o bezpecnost manipulace, uz mely nase maminky a babicky


Emilie

1. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Je přenosná
 • Splňuje očekávání,dobře se v ní peče
 • Tvar je lepší než byly kulaté remodky,lepší využití prostoru pro pečení
 • Nic

Hodně ji využívám


Milan

30. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • je perfektní a dělá všechno co jsem požadoval
 • nenašel jsem

maká