ETA 7224 90000 Fortis 3 v 1 s UV světlem


Tyčový vysavač, Vysává a mopuje najednou, Provozní doba: 45 min., Pro domácnosti se zvířaty, HEPA filtr, Objem: 0,45 l, Vyjímatelná baterie, Informační display, Maximální hlučnost: 75 dB, Hmotnost: 4 kg. Více info


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

ETA 7224 90000 Fortis 3 v 1 s UV světlem tyčový vysavač - UV světlo zničí až 99 % bakterií, doba provozu až 45 minut, 25,2V Li-Ion baterie, doba nabíjení 4-6 hodin, funkce SELF CLEAN, filtrace vody, otočný kloub, bohaté příslušenství.

ETA 7224 90000 Fortis 3 v 1 s UV světlem

  • Vysává, hloubkově čistí vodou, suší a dezinfikuje v jednom kroku
  • Pomocí UV světla podlahu účinně dezinfikuje a hubí až 99,9 % bakterií
  • Je možné jej využít i pro vysání tekutin
  • Doba provozu až 45 min
  • Speciální samočisticí funkce SELF CLEAN
  • Ergonomická rukojeť pro snadné ovládání

Výkonný vysavač

Výkonný vysavač ETA Fortis v sobě kombinuje vysávání a vytírání v jediném tahu, navíc vaši podlahu zanechá i dokonale suchou. Pomocí UV světla podlahu účinně dezinfikuje a hubí až 99,9 % bakterií. Vysavač zvládne odstranit i rozlité tekutiny. Účinná vodní filtrace navíc zamezuje úniku prachu a nečistot zpět do ovzduší.

Účinný na všechny druhy tvrdých podlah

ETA Fortis se pyšní silným sacím výkonem, který mu zajišťuje výkonný 25,2V Li-Ion akumulátor a pustit se s ním můžete do údržby všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.). Samočisticí funkce SELF CLEAN vyčistí útroby vysavače pouhým stisknutím tlačítka.

Praktické funkce

Vybrat si můžete ze dvou výkonů, který jednoduše nastavíte tlačítkem. Při klasickém úklidu, kdy upřednostňujete delší výdrž s úsporou energie, zvolte ECO. Pro náročnější úklid přepněte na MAX. Maximální doba provozu je až 45 min a následné nabíjení vysavače trvá 4−6 hodin. Na přehledném LED displeji můžete sledovat všechny funkce, čas provozu i stav baterie.

Pohodlný úklid

Vysavač ETA Fortis je vybaven otočným kloubem pro pohodlnou manipulaci. Snadnou ovladatelnost umocňuje i nízké těžiště vysavače, navíc drží stabilitu a stojí bez podpory. Pohodlně a bez obav jej tak můžete odložit uprostřed pokoje i v průběhu úklidu.

Příslušenství v balení

V balení spolu s vysavačem ETA Fortis naleznete i rotační kartáč z mikrovlákna, který se hodí pro šetrnější úklid a choulostivější podlahy, spirálový rotační kartáč, který umožní vyčištění hrubších nebo zaschlých nečistot, dále čisticí kartáčeknabíjecí adaptér a základnu pro nabíjení a praktické uskladnění vysavače i příslušenství.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 4 Kg
Objem 0.45 L
Odnímatelný ruční vysavač Ne
Provozní doba 45 min.
Osvětlení vysávané plochy Ne
Vysává a mopuje najednou Ano
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ano
Detekce znečištěného filtru Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ETA 7224 90000 Fortis 3 v 1 s UV světlem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi