Eta 6780 90000 Vital

Osobní váha ETA Vital 6780 90000 vám poskytne přehled o všech podstatných veličinách pro vaše zdraví. Váha stvořená pro celou rodinu a tak se na ní snadno dá vytvořit uživatelský profil pro každou osobu. Váhu může používat až 10 lidí. Umožňuje automaticky sledovat a zaznamenávat vaši hmotnost, množství tuku a vypočítat BMI (Body Mass Index), kalorický příjem a metabolický věk ... V kombinaci s unikátní smart aplikací ETA VITAL pomáhá sledovat, pravidelně zaznamenávat a vyhodnocovat vývoj základních tělesných charakteristik - je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 27 %

Popis produktu

Moderní design

Osobní váha ETA Vital 6780 90000 je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Skleněná vážící plochu o tloušťce 6 mm, která je hygienická a snadná na údržbu. Super tenké provedení a nízká hmotnost, umožní snadné skladování. Velký displej zajišťuje, že číslice na displeji jsou snadno čitelné. Vypadá elegantně, i díky voděodolnému skleněnému provedení. Inteligentní osobní váha byla navržena pro každodenní použití. Na váhu se stačí jen postavit, automaticky se zapne a odváží vás. Váha funguje za provozu 3 ks baterií AAA, které jsou součástí balení. Váha vám zanalyzuje 5 parametrů a to výšku, váhu, věk, pohlaví a biologický odpor.

Perfektní spolupráce

Unikátní smart aplikace ETA VITAL je kompatibilní s Android 4.4. a novějšími verzemi, iPhone4S a iOS 8.0 a také pro novější verze softwaru. I díky připojení přes Bluetooth lze bezdrátová váha během pár minut snadno připojit k mobilnímu zařízení a automaticky nahrát výsledky svých měření, které budete moci pohodlně sledovat. Nemusíte být připojen po celou dobu - výsledky budou uloženy v interní paměti a následně odeslány do aplikace při dalším úspěšném připojení. Váha se automaticky vypne, zapne i vynuluje. Ve váze je zabudován indikátor přetížení a slabé baterie. Může se navíc chlubit svou vysokou kapacitou vážení a to až 180 kg s rozlišením 0,1 kg.

Váha pro celou rodinu

Aplikace má paměť až pro 10 osob, u kterých si nadefinujete pohlaví, věk, výšku, jméno, požadovanou cílovou váhu a lze nastavit i vlastní fotografii. Také si můžete nastavit vlastní cíle, kterých byste chtěli dosáhnout a sledovat v čase jejich vývoj a plnění. Funkce sportovní režim vám pravidelně připomene vaše sportovní aktivity, které vám pomohou dosáhnout lepších výsledků.

 • Tělesný tuk a voda v těle

Procentuální poměr tělesného tuku a vody v těle nastíní váš zdravotní stav. Platí, že čím více vody v těle máte, tím větší je i poměr svalové hmoty, a zároveň snížený poměr tuku. Pokud se úroveň vody v těle začne snižovat, sníží se vám i svalová hmota a zvýší se tuk. Sledování hodnoty vody v těle navíc může upozornit na vznikající zdravotní problémy a pomoci tak jejich včasnému řešení.

 • BMI

Tento index stanovuje vzájemný poměr mezi tělesnou hmotností a výškou jedince. Lze pomocí něj zjistit, zda člověk trpí podváhou, nadváhou či obezitou nebo zda je jeho tělesný stav v normě.

 • Kalorický příjem

Představuje minimální množství energetického příjmu potřebného pro zachování základních životních funkcí. Data ukazují minimální denní spotřebu energie, kterou při vaší hmotnosti, výšce, věku a pohlaví vydáte.

 • Metabolický věk

Aplikace porovnává naměřené hodnoty z měření hodnotou běžné populace. Popisuje celkovou kondici a aktivitu metabolismu a je vhodným doplňkovým ukazatelem stavu vaší kondice. Ve srovnání s vaším kalendářním věkem zjistíte, zda jste ve správné kondici nebo byste měli přehodnotit životosprávu.

 • Viscerální - orgánový tuk

Tuk, jehož funkcí je chránit naše orgány. Není ale tak snadno rozpoznatelný jako tuk podkožní a proto je třeba ho znát a pohlídat jeho optimální množství. Nadměrné množství totiž může vést k vážným onemocněním.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Funkce paměti Ano
 • Smart (ovládání mobilem) Ano
 • Typ váhy diagnostická

Další vlastnosti

Značka: Eta
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 180 Kg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 30 cm
Výška: 2,2 cm
Hloubka: 30 cm

Obsah balení

Obsah balení: 3ks batérií AAA

Vzhled

Typ horního povrchu: Skleněné

Funkce

Automatické vypnutí: Ano
Měření tělesného tuku: Ano

Paměť

Funkce paměti: Ano

Další parametry

BMI: Ano
Zvukový výstup: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Typ váhy: diagnostická
Měření svalové hmoty: Ano
Měření vody v těle: Ano

Ostatní

Kód produktu: ETA678090000

Všechny parametry

Recenze Eta 6780 90000 Vital

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 01.3.2021

Jsem s váhou naprosto spokojen

 • Rychlost načítání dat
 • Nic jsem neobjevil
 • Splňuje vše, proč jsem si ji pořídil

René, 17.2.2020

Velice dobrá.

 • Splnila naše očekávání,měří dobře a přesně.
 • Žádné.

Petra, 31.1.2020

Podle mého názoru jde o produkt s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Provedení je elegantní, slibuje i slušnou životnost - což se ovšem teprve uvidí. Rovněž se zatím zdá, že jej lze dobře udržovat. Aplikace v mobilním telefonu může být dále zdokonalována - a svým designem podporuje dlouhodobá předsevzetí a cíle .... jako je trochu méně jíst, více se hýbat a řešitsvou tělesnou hmotnost.

 • Co výrobek slibuje, to také dělá.
 • Pečlivý návod
 • Instalace aplikace do telefonu bez problémů.
 • Produkt má hezký design a laděný obal
 • Marketing trochu podceněný - až když vím co si chci koupit najdu toto.
 • Na aplikaci by se ještě dalo zapracovat - a aktualizací ji vylepšit . Například formát data : 01/31 není v české kotlině obvyklý... líbilo by se mi normální 31.1.
 • Protože nejsem výživový poradce, jen si chci trochu vylepšit svou tělesnou schránku, musím hledat ty termíny jako BMI, BFR, BMR. Dalo by se to přitom popsat pár slovy navíc ke zkratce

Příslušenství k Eta 6780 90000 Vital