Eta 4325 90000 Shaggy vyhřívací deka 130x160 cm


Vyhřívací deka, Příkon: 120 W, Počet teplotních nastavení: 9, , Automatické vypnutí, Šířka: 140 cm, Výška: 2 cm, Hloubka: 163 cm. Více info


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Dopřát si příjemné teplo na počkání nemusí být vůbec složité. Elektrická vyhřívací deka Eta Shaggy vám díky svým velkorysým rozměrům (130 × 160 cm) poskytne hřejivou náruč, do které se pohodlně zachumláte. K hřejivému pocitu, který potěší tělo i duši pak přispívá také její na dotek velmi příjemný materiál. Ovládání elektrické vyhřívací deky Eta Shaggy je zcela jednoduché a pohodlné. Vše máte doslova na dosah ruky díky dálkovému ovladači s podsvíceným LCD displejem. S údržbou vyhřívací přikrývky si nemusíte lámat hlavu - je ji totiž možné jednoduše prát v pračce. Zabudované bezpečnostní čidlo proti přehřátí vás potom zbaví starostí z možného nebezpečí.

Elektrická vyhřívací deka Eta 4325 90000 Shaggy

  • Počet teplot: 9
  • Typ: jednolůžko, přikrývka
  • Možnost praní v pračce
  • Dálkové ovládání v balení
  • Materiál deky: polar fleece
  • Příkon: 120 W

Zahřeje na těle i na duši

Dopřát si příjemné teplo na počkání nemusí být vůbec složité. Elektrická vyhřívací přikrývka Eta Shaggy vám díky svým velkorysým rozměrům (130 × 160 cm) poskytne hřejivou náruč, do které se pohodlně zachumláte. K hřejivému pocitu, který potěší tělo i duši pak přispívá také její na dotek velmi příjemný materiál.

Budiž teplo!

Ovládání elektrické vyhřívací přikrývky Eta Shaggy je naprosto jednoduché a pohodlné. Vše máte doslova na dosah ruky díky dálkovému ovladači s podsvíceným LCD displejem. Vybrat si tak můžete rovnou z 9 teplotních stupňů. Nastavená teplota je přitom automaticky udržována po celou dobu provozu. Stisknutím tlačítka nastavíte také dobu, během které vás má přikrývka hřát, a to v rozmezí 1 až 9 hodin.

Jednoduše a bezpečně

S údržbou vyhřívací přikrývky si nemusíte lámat hlavu - je ji totiž možné jednoduše prát v pračce. Zabudované bezpečnostní čidlo proti přehřátí vás potom zbaví starostí z možného nebezpečí a díky nízkému příkonu (120 W) se navíc nemusíte obávat ani vysokých účtů za elektřinu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva šedá
Příkon 120 W
Zabezpečení proti přehřátí Ano
Automatické vypnutí Ano
Počet teplotních nastavení 9
Automatické vypnutí po 540 min.
Omyvatelný Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Eta 4325 90000 Shaggy vyhřívací deka 130x160 cm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi