ETA 4228 90000 Navaggio Profi robotický vysavač


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 200 min., Typ navigace: Laser, Permanentní mapa úklidu, Mapování více podlaží, Pro domácnosti se zvířaty, Výška vysavače: 9,5 cm. Více info


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Výkonný a inteligentní robotický vysavač ETA Navaggio Profi 2 v 1 se postará o úklid domácnosti za vás. Velmi vysoký výkon vysavače zajišťuje digitální motor s mimořádně dlouhou životností. Kromě motoru se uvnitř ukrývá kvalitní Li-Ion baterie s kapacitou 5 200 mAh, díky níž vysavač vydrží pracovat až 200 minut. Nabíjení vysavače trvá 4-6 hodin. Vysoký sací výkon je doplněn kvalitním HEPA filtrem. Je vybaven bezdotykovým systémem ANTI-COLLISION, který monitoruje překážky a zajišťuje šetrný pohyb v místnosti. Inteligentní senzory SMART TECHNOLOGY zase chrání robota před nepříjemnými pády ze schodů. Má několik typů kartáčů a nástavec na mop pro kompletní úklid. Inteligentní systém Floating zajišťuje, že kartáč přilne ke každému povrchu, čímž je úklid efektivnější. Nabízí 6 režimů čištění. Bez aplikace je k dispozici pouze automatický režim, ve kterém vysavač systematicky vyčistí celý prostor a poté vyhledá nabíjecí stanici.

ETA 4228 90000 Navaggio Profi

  • Robotický vysavač s mopem 2 v 1
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby: 0,48 l
  • Výkonná baterie Li-On
  • Výška 9,5 cm
  • Mopování
  • Mobilní aplikace
  • Doba provozu na jedno nabití až 200 min
  • Bezkontaktní detekce překážek

Jděte na úklid chytře

Výkonný a inteligentní robotický vysavač ETA Navaggio Profi 2 v 1 se o úklid domácnosti postará za vás. Velmi vysoký výkon vysavače ETA Navaggio Profi zajišťuje digitální motor s extra dlouhou životností. Kromě motoru se uvnitř schovává i vysoce kvalitní Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, díky kterému vysavač vydrží až 200 minut! Nabíjení vysavače trvá 4-6 hodin. Vysoký sací výkon je doprovázen kvalitním HEPA filtrem.

Neztratí se

Díky inteligentní laserové navigaci zmapuje vysavač celou místnost a úklid je tak rychlejší a důkladnější než u předchozích typů navigace. Pamatuje si uklizená místa a vy si tak můžete být jisti, že žádné nevynechá. Vysavač je vybaven bezdotykovým ANTI-COLLISION systémem, který monitoruje překážky a zajišťuje šetrný pohyb v místnosti. Inteligentní senzory SMART TECHNOLOGY zase chrání robota před nepříjemným pádem ze schodů. V aplikaci ETA Navaggio jej můžete usměrnit dle vašeho gusta a definovat mu konkrétní zakázané zóny, kam prostě nesmí.

Špína nemá šanci

Robotický vysavač se nezalekne žádné výzvy na úklid. Je vybaven několika typy kartáčků a mopovací nástavcem pro kompletní úklid. Navíc disponuje inteligentním Floating systémem, který zajišťuje elegantní přilnutí kartáče ke každému povrchu a úklid je tak efektivnější. Díky své kompaktní výšce 9,5 cm zvládne uklidit i pod nižším nábytkem a vejde se do každé mezery. Na podlaze ho drží odolná kolečka s pohonem, která velmi dobře překonávají nerovnosti. Problém mu tak nečiní ani přechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm.

Chytrá aplikace pro inteligentní úklid

Povyšte úklid na novou úroveň. ETA Navaggio Profi zvládne až 6 režimů úklidu! Bez aplikace je k dispozici pouze automatický režim, ve kterém vysavač systematicky uklidí celý prostor a následně vyhledá nabíjecí stanici. Pokud se vysavač stihne vybít ještě před dokončením úklidu, sám si včas vyhledá nabíjecí stanici a po nabití bude pokračovat tam, kde skončil.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 200 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Laser
Mapování více podlaží Ano
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze ETA 4228 90000 Navaggio Profi robotický vysavač

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jana

2. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíIvaNA

30. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Je perfektní

Antonín

11. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Výborný pomocník. Tedy zatím...