ETA 4151 90010 Campo


Sendvičovač, Příkon: 750 W, Maximální výkon: 750 W, Počet sendvičů: 4, Nepřilnavý povrch: Ano, On/Off vypínač: Ne, Kontrolka: Ano, Rukojeť se zámkem: Ano, Hmotnost: 1,24 g. Více info


Cena 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 6 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sendvičovač ETA 4151.90010 Campo je vyroben z kvalitního plastu, který snižuje riziko popálení a navíc se i lehce čistí. Důležitými prvky jsou dvě světelné kontrolky provozu a teploty. Sendvičovač můžete skladovat i ve svislé poloze - zabere tak minimum prostoru.

Kvalitní provedení

Sendvičovač značky ETA je vyroben z kvalitního plastu, který snižuje riziko popálení a navíc se i lehce čistí. Sendvičovač disponuje trojúhelníkovými destičkami s antiadhezní úpravou, díky níž už sendviče nepřipálíte ani nepřipečete. 

 

 

Vysoká bezpečnost

Důležitými prvky jsou dvě světelné kontrolky provozu a teploty. Pro vaši bezpečnost je sendvičovač vybaven tepelně izolovanou rukojetí. Nechybí ani ochrana proti přehřátí, či protiskluzové nožičky pro maximální stabilitu.

 

Možnost skladování ve svislé poloze

Sendvičovač můžete skladovat i ve svislé poloze, zabere tak minimum prostoru. Délka napájecího kabelu dosahuje zhruba 0,7 metru. Příkon sendvičovače dosahuje 750 W.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 750 W
Počet sendvičů 4
Nepřilnavý povrch Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ETA 4151 90010 Campo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno