ETA 3568 90000 Vintero


Ochlazovač vzduchu, Výkon ventilátoru: 65 W, Maximální výkon: 65 W, Maximální hlučnost: 63 dB, Počet rychlostí: 3, Dálkové ovládání, Barva: bílá. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ochlazovač vzduchu 3 v 1 ETA Vintero vzduch ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako klasický ventilátor. Záleží tak pouze na vás, jakou funkci vyberete. Funguje na principu odpařování vody ze zásobníku. Odnímatelná transparentní nádoba s velkorysým objemem 5,6 l disponuje přehledným ukazatelem vody a na jedno naplnění nabízí až 6 hodin nepřetržitého chlazení. ETA Vintero funguje také jako klasický ventilátor, který je možné využívat i bez přítomnosti vody v nádobce. Nejen u této funkce však lze nastavit pro vás ideální sklon ventilačních lamel. Vzduch tak bude proudit právě tam, kam chcete. Kvůli přepínání na jiný režim nemusíte vstávat z gauče. Využijte raději praktický dálkový ovladač, který vám usnadní používání. Jednoduché přemístění spotřebiče je zajištěno díky 4 kolečkům, které lze zabrzdit na místě. Pro nastavení délky provozu využijte časovač.

ETA 3568 90000 Vintero

  • Funkce chlazení, ventilátor, zvlhčování
  • Ventilátor 3 rychlosti
  • Příkon 65 W
  • Dálkové ovládání 
  • Časovač
  • Objem nádrže (na vodu): 5,6 l
  • Spánkový režim 

Chlazení bez kompromisů

Ochlazovač vzduchu 3 v 1 ETA Vintero vzduch ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako klasický ventilátor. Záleží tak pouze na vás, jakou funkci vyberete. Funguje na principu odpařování vody ze zásobníku, do kterého můžete ve skutečně horkých dnech vložit chladicí boxy nebo přidat kousky ledu. Odnímatelná transparentní nádoba s velkorysým objemem 5,6 l disponuje přehledným ukazatelem vody a na jedno naplnění nabízí až 6 hodin nepřetržitého chlazení.

Volba je jen na vás

Pokud do přístroje nalijete vlažnou či teplejší vodu, namísto chlazení se vám vzduch v místnosti příjemně zvlhčí. ETA Vintero funguje také jako klasický ventilátor, který je možné využívat i bez přítomnosti vody v nádobce. Nejen u této funkce však lze nastavit pro vás ideální sklon ventilačních lamel. Vzduch tak bude proudit právě tam, kam chcete.

Ledový klid

Nemusíte se bát, že by vás ochlazovač ETA Vintero jakkoli rušil. Jeho tichý provoz (max. 63 dB (A)) s možností maximálního ztišení během spánkového režimu vám umožní nerušeně relaxovat nebo se bavit s rodinou a přáteli. Údržbu spotřebiče vám usnadní hrubý omyvatelný filtr.

Pohodlí teď a tady

Kvůli přepínání na jiný režim nemusíte vstávat z gauče. Využijte raději praktický dálkový ovladač, který vám usnadní používání. Ovladač funguje na baterii (1× CR2025), která je součástí balení.

Snadná manipulace

Jednoduché přemístění spotřebiče je zajištěno díky 4 kolečkům, které lze zabrzdit na místě. Pro nastavení délky provozu využijte časovač. Díky němu je možné provoz ochlazovací ETA Vintero nastavit od 0,5 do 7,5 hodin. Díky sloupové konstrukci navíc ETA Vintero nezabere mnoho prostoru, a tak vám v domácnosti nebude překážet. Přesto je dostatečně výkonný, aby ochladil místnost o rozloze až 20 m2.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 63 db
Dálkové ovládání Ano
Maximální výkon 65 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ETA 3568 90000 Vintero

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi