ETA 035290020 Fenité kartáček na obličej (žlutý)


Vodotěsný: Ano, Peeling: Ano, Lifting: Ne, Typ pleti: všechny typy pleti,


Cena 398 Kč

Sleva 60 % z ceny doporučené výrobcem: 999 Kč Zobrazit nápovědu

3,98 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Pleťový kartáček ETA 035290020 Fenité ve žluté barvě je vhodný na všechny druhy pleti. Sonická technologie zajistí hloubkové čištění a vyhlazení pleti. Vaši pleť čistí, masíruje, prokrvuje a vyhlazuje. Odstraní zbytky make-upu, postará se o čištění pleti do hloubky a zbaví vás odumřelých kožních buněk. Kartáček na obličej v hygienicky silikonovém provedení a ve třech barevných provedeních - černém, růžovém nebo žlutém - potěší každou dámu. Díky voděodolnému provedení lze kartáček používat i ve sprše. V balení najdete i cestovní pouzdro a USB napájecí kabel pro nabíjení kartáčku.

Pleťový kartáček ETA 035290020 Fenité

  • Na všechny typy pleti
  • Sonický čisticí kartáček
  • Voděodolné provedení
  • Jemné štětinky
  • Silikonové hygienické provedení
  • Časovač s automatickým vypnutím
  • Napájení přes USB kabel
  • Cestovní pouzdro
  • Barva: žlutá

Partner při čištění pleti

Staráte se o svou pleť, ale nevíte, jak ji do hloubky vyčistit od usazených nečistot a mastnoty? Nevíte, jak se účinně zbavit černých teček? Sonický čisticí kartáček na obličej ETA 035290020 Fenité elegantního designu a praktického tvaru v růžové barvě vás nenechá ve štychu.

Čištění do hloubky

Pleťový kartáček Eta 035290020 Fenité čistí, masíruje, prokrvuje a vyhlazuje. Nejen, že se efektivně postará o čištění pleti do hloubky, zbaví vás odumřelých kožních buněk, ale také vám pomůže odstranit zbytky make-upu. Díky tomuto kartáčku bude vaše pleť jasnější, pružnější, hladší a sjednocená.

Více barevných provedení

U tohoto modelu sonického kartáčku na obličej můžete zvolit mezi třemi barvami, a to černou, růžovou nebo žlutou.

Mladistvý vzhled

Díky pravidelnému používání docílíte mladistvějšího vzhledu pleti a díky masáži jemnými štětinami také lepšího prokrvení pokožky. Kartáček na obličej v hygienicky silikonovém provedení bude vašim věrným služebníkem. Sonická technologie zajistí hloubkové čištění a vyhlazení pleti. Voděodolné provedení se stupněm krytí IPX5 dovoluje i případné používání kartáčku ve sprše.

Všude s sebou

V balení vás potěší i praktické cestovní pouzdro, takže si ho můžete snadno sbalit na cesty i do kabelky. Dále obdržíte USB napájecí kabel, který zajistí velmi rychlé nabíjení. Do hodiny je kartáček připraven k opětovnému použití.

Jednoduchá udržba

Sonický kartáček stačí jen omýt pod tekoucí vodou, nemusíte se tak trápit složitou údržbou. Při běžném používání je doba provozu až 3 měsíce. Potěšující je také chytrý časovač s automatickým vypnutím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vodotěsný Ano
Peeling Ano
Lifting Ne
Typ pleti všechny typy pleti

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ETA 035290020 Fenité kartáček na obličej (žlutý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno