ETA 2302 90000 Vital Air II


Sušička potravin, Příkon: 650 W, Počet roštů: 10, Časovač. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Víceúčelová sušička potravin ETA 2302 90000 Vital Air II nabízí šetrný způsob konzervace potravin a přípravy zdravého jídla. Umožní připravit ovoce každého druhu, zeleninu i houby a dokonce i maso nebo ryby. Šetrně nasuší i bylinky a domácí koření. Disponuje 10 nerezovými síty a 2 plastovými sítky na bylinky a pyré. Přehledný LCD displej zobrazuje teplotu, zvolené funkce, programy, jakož i zbývající čas sušení. Mezi její přednosti patří funkce časovače, který lze nastavit na 30 minut až 24 hodin a funkce Keep Warm, která dokáže udržovat teplotu 45 °C.

ETA 2302 90000 Vital Air II

 • Příkon: 650 W
 • 10 nerezových sušicích sít
 • 2 plastová sítka na bylinky a pyré
 • Přehledný LCD displej
 • Regulace teploty
 • Technologie Air Flow
 • Ochranou proti přehřátí
 • Funkce Keep Warm udržovat teplotu 45 °C
 • Časovač
 • Průhledná dvířka

Zvládne mnohem více

Sušička potravin ETA Vital Air II otevírá dveře do světa výroby poctivých domácích pochoutek. Poradí si se sušením každého druhu ovoce, zeleniny i hub a dokonce i masa nebo ryb (domácí "jerky"). Šetrně nasuší i bylinky a domácí koření. Tato praktická pomocnice však přijde vhod také při kynutí těsta, výrobě domácích těstovin, domácího jogurtu nebo při rozpékání pečiva. Nadchne i fanoušky raw stravy, kterým připraví chutné a živinami nabité raw tyčinky, wrap a zdravé krekry. Každý typ potravin se dočká optimálních podmínek. K pomalému sušení slouží přednastavený program RAW (45 °C / 24 hodin), rychlé sušení naopak zajistí program FAST (70 °C / 10 hodin). Požadovanou teplotu však pohodlně nastavíte také manuálně, a to v rozsahu 35-70 °C. K dispozici máte hned deset nerezových sušicích sít a dvě plastová sítka na bylinky a pyré. Použít můžete vždy jen tolik, kolik právě potřebujete.

Jednoduché ovládání

Víceúčelová sušička ETA Vital Air II je navržena tak, aby bylo její používání co nejpohodlnější a obešlo se bez vaší neustálé asistence. Nadchne vás velmi rychlým sestavením, jednoduchým ovládáním a snadnou údržbou. Kromě přednastavených programů nahrává její samostatnosti také funkce časovače, který lze nastavit na 30 minut až 24 hodin. Stejně dlouhou dobu dokáže funkce Keep Warm udržovat teplotu 45 °C, která je vhodná například na kynutí těsta nebo rozpékání pečiva. Přehledný LCD displej zobrazuje teplotu, zvolené funkce, programy, jakož i zbývající dobu přípravy. Stisknutí tlačítek navíc doprovází zvuková signalizace.

Technologie Air Flow

Speciální technologie Air Flow zajišťuje rovnoměrné horizontální proudění teplého vzduchu v celé sušičce, a tak se můžete spolehnout na perfektní výsledek i bez prokládání jednotlivých sít. Elektronický termostat se přitom postará o žádoucí výkyvy teploty, při kterých dochází k optimálnímu a rychlému odstraňování vlhkosti z potravin. A pokud byste přece jen chtěli zkontrolovat, jak se dobrotám uvnitř daří, umožní vám to průhledná dvířka. Sušičku tak nemusíte zbytečně otevírat a narušovat tím vnitřní klima. Mile překvapí také velmi tichý chod a budit ze sna vás nebudou ani obavy z možných nehod - sušička je totiž vybavena ochranou proti přehřátí. Její stabilitu pak zvyšují protiskluzové nožičky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Časovač Ano
Počet roštů 10

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze ETA 2302 90000 Vital Air II

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

24. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichy rezim a rovnomerne suseni

100% spokojenost