ETA Orangino 2033 90000


Objem: 0.3 L, Počet rychlostí: 1, Příkon: 60 W,


Cena 699 Kč

6,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Citrusovač Eta Orangina 203390000 rychle a kvalitně odšťavní ovoce a zároveň zachová všechny vitaminy pro přípravu osvěžujících a zdravých nápojů. Je vybaven nádobou o objemu 0,3 litru a 2 lisovacími trny ve 2 velikostech, pro menší i větší druhy citrusů. Funkce DripStop zabraňuje odkapávání šťávy. Údržba citrusovače je lehká a hygienická, jednotlivé díly lze mýt v myčce nádobí.

Eta Orangina 203390000

  • Objem nádoby: 0,3 l
  • 2 velikosti lisovacího trnu
  • DripStop
  • Protiskluzové nožičky
  • Délka napájecího kabelu: 0,8 m 
  • Barva: bílá

Raná plné vitamínů

Připravte si každé ráno osvěžující a zdravé nápoje pomocí citrusovače ETA Orangina, který zachová 100% všech vitamínů a rychle a kvalitně citrusy odšťavní. Dopřejete tak sobě i svým dětem zvýšený přísun vitamínů a dalších důležitých látek po celý rok, nejen v chřipkovém období.

  • Můžete si zvolit z 2 velikostí lisovacích trnů - malý je vhodný pro citrony a limetky, větší pro pomeranče, grepy atd.

Jednoduché a bezpečné používání

Bezpečný provoz během odšťavňování zajistí kontaktní systém s automatickým vypínáním a protiskluzové nožičky pro vyšší stabilitu. Díky funkci DripStop, která zabraňuje odkapávání šťávy, se nemusíte bát nechtěného znečištění pracovní plochy. Filtrační sítko je vyrobeno z nerezu, a je tak snadno omyvatelné. Jednotlivé díly lze mýt v myčce nádobí, údržba citrusovače ETA Orangina je snadná a hygienická.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 0.3 L
Počet rychlostí 1
Příkon 60 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ETA Orangino 2033 90000

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno