Eta 1263 90000 Aquasim

Parní čistič ETA 1263 90000 Aquasol zaujme hned několika i výhodami, jako kompaktní provedení s výkonem 1000 W. Čistič je vybaven nástavci a tak s ním vyčistíte efektivně a rychle různé druhy povrchů. Tlak páry a vysoká teplota zabíjejí bakterie, mikroby a alergeny, aby se zabránilo riziku alergií a jiných onemocnění souvisejících s použitím chemických čisticích prostředků. Čistič je vhodný na klasické obkladačky, ale také dřevo, laminát, zrcadla nebo sprchové kouty. Zásadní přednosti parního čističe: - čistí šetrně (horkou párou bez agresivních chemických prostředků as nimi spojeného toxického zápachu), ekologicky (pro čištění je nutná v podstatě pouze voda), ekonomicky (platíte pouze za spotřebovanou elektřinu a vodu bez nutnosti nákupu čisticích prostředků) a víceúčelově (množství příslušenství dovoluje čistit různé druhy znečištěných povrchů). Zobrazit celý popis

 • Výprodej

Popis produktu

ETA 1263 90000 Aquasol

Parní čistič ETA Aquasol 1263 90000 je kompaktní čistící pomocník, užitečný do každé domácnosti. Díky svým rozměrům se s ním velmi snadno pracuje, je lehký a s prodlouženou hadicí se dostanete téměř kamkoľvek. Technológia horké páry klade důraz na hygienu. Nejenže s pomocí páry vyčistit a odmastit téměř jakýkoli povrch, ale zároveň ho i dezinfikujete. Vysoká teplota totiž ničí bakterie nejen na povrchu, ale i uvnitř pórovitých materiálů. Perfektně odstraní všechny bakterie a roztoče a zabrání tak jejich šíření. To napomáhá ke zlepšení prostředí především pro citlivější osoby, jako jsou děti, alergici nebo astmatici. Pak už stačí jen snadno setřít a je uklizeno.

100% ECO

Čištění vodní párou má jednu obrovskou výhodu. Nepotřebujete žádné chemické přípravky! Čištění je tak ekonomické - protože nemusíte tyto přípravky kupovat a zároveň ekologické - vůči vám, vašemu okolí a přírodě. Vaše pokožka už nebude vysušená ani podrážděná jako při běžném čištění se saponáty. Při správné manipulaci nehrozí ani popálení. Parní čistič je opatřen tepelně izolovaným pláštěm pro bezpečnou obsluhu, má bezpečnostní tlačítko proti nechtěné aktivaci páry a také bezpečnostní tlakový ventil. Manipulace s ním je pohodlná a velmi jednoduchá.

Čištění párou

Nádobka na vodu uvnitř čističe má 220 ml. Tento objem vystačí na nepřetržitou tvorbu páry po dobu až 10 min. Pára se připraví velmi rychle. Už za 3 minuty můžete začít s úklidem. Nahřívání vám signalizuje světelná kontrolka. S příkonem 1000 W a s tlakem páry 3 bary zvládne jakoukoliv nečistotu a to iv méně přístupných místech. K parnímu čističi je celá řada nástavců pro čištění nejrůznějších povrchů. Ty nasadíte na výstupní trysku.

Využijete je při čištění toalety, radiátorů, grilovacích roštů, spár, při čištění oken, zrcadel, ale i čalounění nebo při čištění kol na autě. Doma nebo venku na zahradě, zkrátka ho využijete skutečně kdekoliv. Extra dlouhý napájecí kabel 5 m, s otočným kloubem, který umožní pohyb přizpůsobí se hůře přístupným místům.

Příslušenství:

 • Flexibilní prodlužovací hadice - díky dostatečné délce a vysoké ohebnosti je vhodná k čištění těžko přístupných míst
 • Koncentrovací kónická tryska - základní nástavec pro univerzální čištění; umožňuje částečné prodloužení pracovního dosahu a zároveň slouží jako základní adaptér pro napojení dalšího příslušenství
 • Zakřivená parní tryska - k čištění těžko dostupných zákoutí a otvorů, jako např. toaletních mís, umyvadel a pod.
 • Nylonový kulatý kartáček - k čištění nečistot z malých ploch, jako jsou spáry u vany / sprchy, varné desky, žaluzie, spáry mezi dlaždicemi, apod.
 • Široká stěrka na okna a rovné povrchy - především k čištění oken a různých ne / skleněných rovných povrchů
 • Plochá rozprašovací hubice s návlekem z textilie - v kombinaci s návlekem nebo bez ní je možné čistit (či mírně žehlit) čalouněný nábytek, jako např. sedačku, křesla, polštáře, nebo oblečení apod.
 • Transparentní nádobka pro doplňování vody
 • Trychtýř pro doplňování vody

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Objem 0,22 L
 • Maximální příkon 1000 W
 • Parní tlak 3 Bar

Další vlastnosti

Značka: Eta
Maximální teplota: 100 °C
Objem: 0,22 L
Doba přípravy: 3 min.

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: žlutá
Šířka: 12 cm
Hmotnost: 1600 g
Výška: 27 cm
Hloubka: 22 cm

Obsah balení

Obsah balení: flexibilná predlžovacia hadica

Konektivita

Délka kabelu: 5 m

Energetické údaje

Maximální příkon: 1000 W

Funkce

Parní tlak: 3 Bar
Indikátor úrovně vody: Ne

Ostatní

Kód produktu: ETA126390000

Všechny parametry

Recenze Eta 1263 90000 Aquasim

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Oldřich, 23.1.2020

velice mě produkt zklamal

 • západka na B3a při prvním pokusu o připojení na B3 kladla takový odpor, že se ulomila

Pavla, 06.4.2019

 • Parní čistič ETA chválím 5*****, doporučuji všem, kteří ještě váhaji,pavla

Linda, 02.1.2019

Funkční ekologický přístroj / naprostá spokojenost

Příslušenství k Eta 1263 90000 Aquasim