eScan Mobile Virus Security pro Android na 90 dní

Produkt je samostatně neprodejný

Absolutní ochranu Vašemu mobilnímu telefonu zajistí právě tento antivirový software eScan VAS90D. Podporuje všechny mobilní telefony s operačním systémem Android. Po jednoduché instalaci předcházíte útokům virů, ztrátě, hrozbám soukromí, krádeži dat a dalším ohrožením. Co se týče systémových požadavků, jsou poměrně nenáročné. Software je určen pro jednoho uživatele na dobu jednoho roku. Z dalších funkcí nelze opomenout možnost zablokování nebo vymazání dat na dálku, filtrování hovorů a zpráv či rodičovskou ochranu. Určen je pro jednoho uživatele na 90 dní. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 53 %

Popis produktu

Mobilní verze

Dbát byste měli i na ochranu Vašeho mobilního telefonu. ESCAN​ VAS90D je určen pro smartphony s operačním systémem Android, přičemž je chrání před útokem virů, ztrátě, hrozbám soukromí, krádeži dat a dalším ohrožením. K dispozici je 90 denní licence.

 

Při ztrátě či krádeži

V případě, že by Vám byl mobilní telefon odcizen, zneužití fotografií, videí či jiných citlivých dat se obávat nemusíte. I na dálku je lze jednoduše vymazat, popřípadě zablokovat přístup k nim. 

Blokování

Filtr hovorů a SMS zpráv účinně blokuje všechny telefonáty a zprávy s unikátním vybavením Whitelist a Blacklist. Navíc nabízí i filtrování obsahu hovorů či SMS zpráv. 

Zálohování

Přímo na SD kartu lze všechny Vaše zprávy či kontakty zálohovat. Pokud byste o ně nešťastnou náhodou přišli, lze je snadno získat zpět. 

Pod drobnohledem

S funkcí rodičovského zámku můžete své děti pohodlně sledovat. Nejenže máte přehled o jejich aktivitě, ale udržujete je tak v bezpečí. Funkce kontroluje přístupy ať už k hrám, aplikacím nebo nežádoucím stránkám.

Webové zabezpečení

S webovou ochranou můžete surfovat web stránkami bez jakýchkoliv obav. Účinně identifikuje stránky, které navštěvujete a v případě napadení phishingem nebe malwarem jejich blokuje. 

Kontrola

Pokud nebude aplikace ověřena, nedovolí vám ji stáhnout. Přistoupit k ní však možná až po zadání hesla pro zabezpečení tabletu.

Úroveň zabezpečení

S funkcí Ochrany soukromí software kontroluje úroveň zabezpečení všech nainstalovaných aplikací. Zároveň máte k dispozici i seznam aplikací, které mají povolení.

Jazykové verze

Čeština, Angličtina, Němčina, Francouzština, Nizozemština, Italština, Portugalština, Španělština, Turečtina, Zjednodušená Čínština, Tradiční Čínština, Řečtina, Korejčina, Norština, Ruština, Polština a Latinská Španělština.

 

Systémové požadavky

  • Vaše mobilní zařízení s Androidem by mělo mít alespoň Android 2.3 nebo vyšší, nebo Cyanogen OS 12.0

  • Pro efektivní spuštění eScan Mobile Security je vyžadováno alespoň 15-20 MB volného místa v úložišti

  • Poznámka - Rootované zařízení nejsou podporovány

Parametry produktu

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,15 m

Další vlastnosti

Značka: Escan

Ostatní

Kód produktu: VAS90D

Recenze eScan Mobile Virus Security pro Android na 90 dní

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Alena, 11.5.2017

Vlasta, 27.4.2017

naprosá spokojenost