eScan Internet Security Suite Antivirový software na 90 dní

Produkt je samostatně neprodejný

Antivirový software eScan ISS90D s licencí pro 1 uživatele na 90 dní. Bezpečnostní program chrání vaše domácí či pracovní virtuální prostředí před malware a jiným nežádoucím škodlivým programem. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 34 %

Popis produktu

Bezpečnost

Nenechte nic náhodě a mějte všechny své údaje bezpečně uschované. Nedovolte nikomu odtajnit Vaši identitu. Antivirus eScan ISS90D představuje ochranu proti malwaru a PC virům, zároveň budete chráněn i před všemi druhy kyber hrozeb, které se stále vyvíjejí, jako například viry, Adware, Spyware, Trojany a phishing útoky. Licence programu je na 90 dní.

 

Inteligentní proaktivní protekce

Pomocí mimořádně sofistikovaných heuristických algoritmů chrání eScan Antivirus Váš počítač nebo notebook před neznámými malware, které jsou průběžně vydávány tvůrci malwaru.

 

Předchází malwarovým útokům

S tímto antivirem jste vždy o krok vpřed. S funkcí Protekce v reálném čase rozpozná hrozbu ještě před tím, než se dostane k systému a zcela ho poškodí. Malware tak nemá žádnou šanci.

 

Koncová zařízení

Ani po připojení flash disků, USB klíčů, SD karet, web kamer či jiných přenosných zařízení nemusíte mít obavy z krádeži dat či virů.

 

Okamžitá blokace

Bez čekání na denní nebo tradiční aktualizace identifikuje a zajišťuje Váš počítač před nejnovějšími a neznámými hrozbami.

 

 

Spolehlivá ochrana

Ze žádných hrozeb nemusíte mít s tímto antivirem strach. Funkce Protekce souborů a složek chrání celý obsah před nakažením virem nebo jiným malwarovým útokům.

Parametry produktu

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,15 m

Další vlastnosti

Značka: Escan

Ostatní

Kód produktu: ISS90D

Recenze eScan Internet Security Suite Antivirový software na 90 dní

Hodnocení zákazníků

90 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 19.12.2017

Jiří, 17.7.2017

Příslušenství k eScan Internet Security Suite Antivirový software na 90 dní