Epson WorkForce ES-500WII

Nákupem získáte 113,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bezdrátový obojstranný skener Epson WorkForce ES-500W II v černém provedení přináší do vaší kanceláře rychlost a efektivitu. Ovlivňuje rychlou digitalizaci dokumentů A4 s rychlostí až 35 stran/min při rozlíšení až 600x600 dpi. Disponuje automatickým podáváním dokumentů na 50 listů, který usnadňuje manipulaci s papírem. Připravte inteligentní nastavení barev a obrazu, jako je automatický výběr, korekce naskenovaného dokumentu, odstranění prázdných stránek a mnoho dalších. Skenovanie z počítače, smartphonov a tabletů zajišťují bezdrátové připojení Wi-Fi a připojení přes port USB 3.0. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Úspora času

Obojstranné jednoprechodové skenování s automatickým podáváním dokumentů na 50 listů a rychlé skenovania 35 str./min nebo 70 obr./min1 znamená, že práce dokončí rychle a ušetří čas.

 

                           

 

Bezdrátové a inteligentní skenovanie

Skenujte se skenerem Epson WorkForce ES-500WII přímo ze svého počítače do síťových složek, cloudových účtů a e-mailových zpráv pomocí softwaru Epson ScanSmart. S aplikací Epson Smart Panel můžete také skenovat přímo do jakékoli složky v cloudových účtech pomocí jednoho nebo druhého zařízení nebo jednoduše skenovat do jednotlivých zařízení.

 

Flexibilita a všestrannosť

Skenujte všechny své firemní dokumenty od vizitek a příjem dokladů až po faktury a listy. Automatický podavač je kompatibilní s médii všech hmotností od 27 do 413 g/m2 a v případě zaseknutí papíru automaticky probíhá, aby došlo k poškození důležitých dokumentů.

 

Inteligentní úpravy

Inteligentní korekce barev a obrázků - automatické ořezání, korekce zošikmenia, odstranění prázdných stránek a pozadí technologie zpracování obrazu od společnosti Epson.

 

Obsah balení: skener, síťový adaptér, ovladač a pomocné programy (CD), napájecí kabel, návod k instalaci, kabel USB 3.0, záruční list    

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ skeneru stolní
  • Automatický podavač Ano
  • Rozliš.opt.skenování 600x600
  • Výstupní barevná hloubka 24

Další vlastnosti

Značka: Epson

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 29,6 cm
Výška: 17,6 cm
Hmotnosť: 3,7 Kg
Délka: 16,9 cm

Konektivita

Rozhraní: USB 3.0

Snímání

Typ skeneru: stolní
Rozliš.opt.skenování: 600x600
Výstupní barevná hloubka: 24

Funkce

Automatický podavač: Ano

Ostatní

Kód produktu: B11B263401

Všechny parametry

Recenze Epson WorkForce ES-500WII

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Epson WorkForce ES-500WII