Epson EH-TW5820


Projektor, 3LCD Technologie, Osvětlení: LED, 1920x1080 px, 2700, 10000:1, Životnost lampy: 4500 h, 3D kompatibilita: Ano, Vestavěné reproduktory: Ano, HDMI 1 ×, Bluetooth: Ano, bílá. Více info


Cena 32 159 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 322 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bílý projektor Epson EH-TW5820 s technologií 3LCD a jasem 2 700 lumenů vám umožní vytvořit promítací plochu o velikosti až 300 palců.

Vysoce kvalitní projektor pro domácí kino

S rodinou a přáteli se můžete sejít při sledování filmů, sportovních zápasů a hraní her, díky tomuto projektoru Full HD pro domácí kino s jasem 2 700 lumenů a dynamickým kontrastním poměrem 70 000 : 1. Domácí zábava ožije s jasným a živým obrazem díky technologii 3LCD. Jeho zprovoznění je stejně snadné, díky korekci lichoběžníku a manuálnímu 1,2× přiblížení.

Zážitky z velké projekční plochy

S tímto projektorem pro domácí kino můžete vytvořit zážitek z velké promítací plochy prostřednictvím obrazu s velikostí až 762 cm (300"). Dokáže zpracovat i ty nejpůsobivější scény s jasně definovanými detaily stínů a hlubokými odstíny černé a zároveň zůstane jasný, ostrý a plynulý během akčních scén, díky funkci zdokonalení detailů a interpolaci snímků. S funkcí projasnění stínu korekcí gamma se můžete zcela ponořit do hry a hrát, jak se patří. Pro hlubší herní zážitek můžete zvýšit jas pro zachycení každého detailu a rozšířit poměr stran na 21 : 9.

Krásný a jasný obraz

Projektor Epson EH-TW5820 je vybaven celou řadou technicky vyspělých funkcí, které bezchybně fungují na pozadí a zajistí vám obraz vzbuzující úžas. Technologie 3LCD promítá mimořádně jasný a zároveň barevný obraz, díky stejně vysokému bílému a barevnému světelnému výstupu. Tento výkonný projektor Full HD 1080p přináší i do prosvětlených obýváků jas 2 700 lumenů a kontrastní poměr 70 000 : 1.

Rozšiřte své možnosti

Vytvořte si z domova centrum akce a vytvořte nezapomenutelné zážitky z domácí zábavy s projektory Epson. Se systémem Android TV můžete jednoduše přenášet a promítat zábavné přenosy, mluvit s Google Assistant a vysílat obrazový obsah do inteligentního a flexibilního projekčního zařízení přímo ze svého telefonu.

Výkonný reproduktor

Dynamickou reprodukci si můžete užívat ze zabudovaného reproduktoru s výkonem 10 W, nebo se můžete jednoduše připojit k reprosoustavě soundbar, reproduktoru s rozhraním Bluetooth nebo sluchátkům s rozhraním Bluetooth aptX.

Flexibilita umístění

Funkce horizontální a vertikální korekce lichoběžníku, 1,6násobné přiblížení a posun objektivu vám poskytují široké možnosti umístění, dokonce i v omezeném prostoru.

Klíčové funkce

 • Zážitek z velké projekční plochy - sledujte své oblíbené filmy, sportovní akce a hrajte hry na velké projekční ploše
 • Jednoduchá instalace - 1,6násobné přiblížení, horizontální a vertikální korekce lichoběžníku
 • Cenově dostupné špičkové vybavení - užijte si tento projektor Full HD 1080p
 • Působivý, jasný obraz - stejně vysoký bílý i barevný světelný výkon 2 700 lumenů
 • Projekční soustava - technologie 3LCD
 • Rozlišení - Full HD 1080p, 1920 × 1080 px
 • Poměr stran obrazu - 16 : 9
 • Native Contrast - 70 000 : 1
 • Zdroj světla - lampa
 • Velikost projekce - 30" - 300"
 • Projekční vzdálenost - 2,35 m - 3,82 m
 • Zaostření - manuální
 • Konektory - USB 2.0 Type B (Service Only), HDMI 1.4, zvukový výstup - stereofonní minikonektor, Bluetooth
 • Android TV
 • Bezpečnost - zámek Kensington, otvor pro bezpečnostní kabel
 • Vlastnosti - nastavení 3D hloubky, posuvník pro ztlumení zvuku a obrazu, Android TV, automatická lichoběžníková korekce, vestavěný reproduktor, interpolace snímek, režimy přehrávání, horizontální a vertikální korekce lichoběžníku, lampa s dlouhou životností, Quick Corner

Obsah balení: Hlavní zařízení, Elektrický kabel, Dálkové ovládání vč. baterií, Návod k používání (CD), Warranty card

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Rozlišení 1920x1080
Typ technologie 3LCD
Kontrastní poměr 10000:1
Životnost lampy 4500 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Epson EH-TW5820

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi