Epson EH-LS300B


Projektor, 3LCD Technologie, Osvětlení: laserové, 1920x1080 px, 3600, 10000:1, Životnost lampy: 20000 h, 3D kompatibilita: Ne, Vestavěné reproduktory: Ano, HDMI 2 ×, Bluetooth: Ne, Wi-Fi: Ano, černá. Více info

Barva


Cena 52 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 529 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Laserový TV projektor Epson EH-LS300B s technologií 3LCD, operačním systémem Android TV a zvukovým systémem YAMAHA zajistí skvělou domácí zábavu.

Inteligentní laserový TV projektor

Využijte možnosti lepší a vzrušující domácí zábavy a zároveň zajistěte, aby byl váš domov stylový, bez černé obrazovky upevněné na stěně. Projektor Epson EH-LS300B z řady EpiqVision Ultra je výjimečný svým nenápadným designem, vizuálním výkonem a schopností promítat i v blízkosti promítací plochy. Snadno se nastavuje, přináší skvělý obraz ve světlých místnostech a nabízí skvělou hodnotu, díky dlouhé životnosti laserového světelného zdroje.

Zážitek z velké projekční plochy

Sledujte Full HD obsah s tímto stylovým projektorem v bílém provedení. Je možné jej umístit velmi blízko k projekční ploše a zároveň sledovat obraz s velikostí 61 až 120 palců. Sledujte nadrozměrný obsah, aniž byste měnili vzhled svého domova.

Inteligentnější způsob sledování

Díky Android TV můžete streamovat televizní pořady, hry, filmy, televizní zprávy, sport a další obsah. Zapojte klíč Android TV do portu HDMI projektoru, připojte se přes Wi-Fi a začněte streamovat. Díky zabudované funkci Google Assistant můžete projektor ovládat hlasem, nebo můžete použít dálkové ovládání. A díky zabudované funkci Chromecast můžete jednoduše sdílet obsah ze svého telefonu, tabletu nebo laptopu. V projektoru jsou předinstalovány zábavné aplikace, jako například YouTube. Další si můžete stáhnout z obchodu Google Play. Klíč můžete přes Bluetooth připojit k reproduktorovým sestavám, sluchátkům a herním konzolím.

Snadné nastavení

Tento projektor má vstupy HDMI, dva zabudované 20W reproduktory od společnosti YAMAHA a prostor pro uložení záznamového zařízení ve skrytém výklenku vepředu. Projektor můžete ovládat pomocí dodaného dálkového ovládání nebo přes aplikaci Chromecast.

Vynikající kvalita obrazu

Díky vysokému světelnému výkonu 3 600 lumenů a neuvěřitelnému kontrastnímu poměru 2 500 000 : 1 poskytuje tento projektor živý, realistický obsah a definované detaily stínů s hlubšími odstíny černé. Technologie zdokonalení detailů přináší ostrý a plynulý obraz, díky kterému vám neunikne ani okamžik záběru.

Velmi krátká projekční vzdálenost

Projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností (UST) od společnosti Epson mohou být umístěny několik centimetrů od promítací plochy, což poskytuje mnohem větší flexibilitu, pokud jde o umístění projektoru. To se liší od většiny standardních projektorů nebo projektorů s dlouhou projekční vzdáleností, které je obvykle potřeba umístit ve vzdálenosti několik metrů.

Jasnější a živější projekce

Samotný bílý jas nedokáže oživit věrné barvy z každodenního života. Technologie 3LCD v projektorech Epson přináší stejně vysoký bílý a barevný světelný výkon (CLO), takže si můžete užít živý a realistický obraz.

Klíčové vlastnosti

 • Android TV Edition - Streamujte televizní pořady, hry, filmy, televizní zprávy, sport a další obsah
 • Laserový projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností - Sledujte obsah Full HD a umístěte tento stylový model blízko promítací plochy
 • Nastavte podle svých potřeb velikost promítací plochy na 61 až 120 palců
 • Tři vstupy HDMI a místo pro zařízení na streamování
 • Laserový zdroj světla s dlouhou životností 20 000 hodin v úsporném režimu
 • Projekční soustava - technologie 3LCD, uzávěrka s tekutými krystaly RGB
 • Svítivost - 3 600 lumenů - 1 800 lumenů (úsporný režim)
 • Rozlišení - Full HD, 16 : 9
 • Kontrast - 2 500 000 : 1
 • Zdroj světla - laser
 • Velikost projekce - 61" - 120"
 • Projekční vzdálenost - 0,4m
 • Přípojky - USB 2.0 typu A, USB 2.0 typu Mini-B, Vstup HDMI (2×), Digitální koaxiální zvukový výstup, Bezdrátová síť LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (Wi-Fi 5), HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3)
 • Android TV
 • Barevné režimy 2D - Dynamický, Kino, Jasné kino, Vivid, Přirozený
 • Vlastnosti - Android TV, Technologie Arc Correction, Vestavěný reproduktor, Chromecast, Přímé zapínání a vypínání, Google Search, Okamžité připojení/odpojení, Dlouhá životnost zdroje světla, Sound by Yamaha
 • Vestavěný reproduktor: 20 W

Obsah balení - disk CD, Hlavní zařízení, Elektrický kabel, Stručná příručka, Dálkové ovládání vč. baterií

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Počet HDMI portů 2
Rozlišení 1920x1080
Typ technologie 3LCD
Kontrastní poměr 10000:1
Životnost lampy 20000 hod.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Epson EH-LS300B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi