Epson EcoTank L7160 C11CG15402 černá vystavený kus s plnou zárukou

Multifunkční inkoustová tiskárna 3v1 Epson L7160 v černé barvě zajistí vysoce kvalitní tisk fotografií, oboustranných dokumentů či potisk na CD/DVD a různých dalších dokumentů formátu A4. Nabízí rozlišení tisku až 5760x1440 dpi a rozlišení skeneru 1200x2400 dpi. Je vybavena úspornými velkokapacitními nádržkami na inkoust, díky kterým můžete ušetřit až 90% nákladů na inkoust. Rychlost tisku je 10 stran/min barevně a 13 stran/min černobíle. Pro jednoduché ovládání disponuje 2,6" LCD displejem. Tiskárnu připojíte k zařízením pomocí USB kabelu, Ethernet portu nebo bezdrátově prostřednictvím technologie Wi-Fi. Ve výbavě nechybí ani čtečka paměťových karet či pokročilé funkce AirPrint, Epson Connect, Google Cloud Print a WiFi Direct. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Šetrný tisk bez inkoustových kazet

Tiskárna Epson L7160 je nesmírně úsporná. Její velkokapacitní zásobníky nabízejí tisk až na neuvěřitelné 3 roky. Tak dlouho můžete tisknout, bez nutnosti dokoupení inkoustu. Představuje úsporu až 90% nákladů na inkoust oproti běžným tiskárnám.

Vylepšený systém doplňování inkoustu

Tiskárna je vybavena nádržkami na inkoust v přední části, díky kterým získáte rychlý a snadný přístup k doplnění inkoustu. Tento vylepšený systém byl navržen tak, aby zabránil nechtěnému vytékání a kapání inkoustu při doplňování. K systému byly přizpůsobeny i lahvičky, které disponují mechanismem, který nedovolí, aby se do nádržky doplnila nesprávná barva. Proto jsou nové tiskárny EcoTank kompaktnější než kdykoliv předtím.

Všestranné použití

Zařízení 3v1 Epson L7160 nabízí tisk, skenování a kopírování. Její vysokokvalitní tisk zprostředkuje nádherné vytištění fotek, oboustranných dokumentů ale dokonce i tisk na CD / DVD nosiče. Nabízí rozlišení tisku až 5760x1440 dpi a rozlišení skeneru 1200x2400 dpi. Je vybavena slotem pro SD kartu, LCD displejem a dvěma zásobníky na papír. Nezaostává ani rychlostí tisku 10 stran/min barevně a 13 stran/min černobíle.

Moderní připojení

Ke kompatibilním zařízením se tiskárna připojuje pomocí běžného USB kabelu, který vám poskytne snadné a rychlé připojení. Disponuje také technologií Wi-Fi a Wi-Fi Direct, která vám umožní prostřednictvím bezplatné aplikace Epson iPrint tisknout dokumenty, obrázky i fotografie přímo z mobilních telefonů či tabletů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ano
 • Bluetooth Ne
 • Integr. čtečka karet Ano
 • Ethernet / LAN připojení Ano
 • Tisk barevná
 • Rychlost tisku 32 str/min
 • Maximální rozlišení (DPI) 5760
 • Max.tisk.velikost A4
 • Oboustranné funkce Automatické
 • Air print Ano

Další vlastnosti

Značka: Epson

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
? Počet USB 2.0 portů: 1
? Ethernet / LAN připojení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 42,5 cm
Výška: 16,1 cm
Hmotnost: 8 Kg
Délka: 35,9 cm

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ano
Kompat.paměť.karty: SD, micro SDHC, SDHC, micro SD, SDXC

Obsah balení

Obsah balení: Napájecí kabel

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Tisk

Tisková technologie: Inkoustová
Tisk: barevná
Rychlost tisku: 32 str/min
Maximální rozlišení (DPI): 5760
Max.tisk.velikost: A4
Oboustranné funkce: Automatické
Přímý tisk: Ano
Air print: Ano

Fax

Faxování: Ne

Ostatní

Kód produktu: C11CG15402

Všechny parametry

Recenze Epson EcoTank L7160 C11CG15402 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Epson EcoTank L7160 C11CG15402 černá