Epson EcoTank L6170 černá


Wi-Fi: Ano, Bluetooth: Ano, Ethernet / LAN připojení: Ano, Tisk: barevná, Rychlost tisku: 33 str/min, Maximální rozlišení (DPI): 4800 dpi, Max.tisk.velikost: A4, Oboustranné funkce: Automatické, Air print: Ano,


Cena s Cashbackem 1 300 Kč Platí do 31. 12. 2021
Jak získat cashback
8 390 Kč

Cena 9 690 Kč

96,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Tiskárna Epson EcoTank L6170 v černé barvě představuje multifunkční zařízení pro tisk, kopírování a skenování. Podporuje oboustranný tisk a má automatický podavač dokumentů na 30 stran. K dispozici nabízí připojení USB, Ethernet, Wi-Fi a Wi-Fi Direct. 6,1 cm barevný LCD displej zobrazí aktuální dění tisku. Skener skenuje v rozlišení 1 200 × 2 400 DPI do formátů BMP, JPEG, TIFF a PDF. Inkoustová tiskárna je vybavena tiskovou hlavou PrecisionCare se 400 tryskami pro černou barvu a 128 pro barevnou. Rozlišení tisku tvoří 4 800 × 1 200 DPI. Dokáže vytisknout 15 stran za minutu černobíle a 8 stran za minutu barevně.

Mimořádně nízké náklady

Tiskárna EcoTank L6170 může díky svému inovativnímu designu snížit náklady na tisk až o 90 %. Obsahuje inkoustovou nádržku s mimořádně vysokou kapacitou, která eliminuje potřebu inkoustových kazet, a zároveň se v balení dodává se zásobou inkoustu přibližně na tři roky. K dispozici jsou i cenově dostupné lahvičky pro doplňování inkoustu.

Objevte jednoduché naplňování

Díky inkoustové nádržce umístěné v přední části se tiskárna EcoTank L6170 snadněji používá a je kompaktnější než kdykoliv předtím. Obsahuje vylepšený systém plnění inkoustu, který je navržen tak, aby snížil riziko nepořádku a vyšplíchnutí. Nové lahvičky obsahují mechanismus, který zajišťuje, aby se příslušnou barvou mohly naplnit jen ty správné nádržky. Výhodou je tedy méně časté doplňování inkoustu. S inkoustem, který je součástí balení, můžete vytisknout až 14 000 černobílých a 11 200 barevných stran.

Funkce pro komerční kvalitu

Vytvářejte ostré a jasné texty díky trvalé tiskové hlavě PrecisonCore a originálnímu černému pigmentovému inkoustu společnosti Epson. Se zásobníkem papíru na 150 listů, oboustranným tiskem, automatickým podavačem dokumentů na 30 stran (ADF) a rychlostí tisku až 15 stran za minutu je určena pro použití ve firmách.

Tisk z kteréhokoliv místa

Díky aplikaci Epson iPrint můžete posílat pomocí funkcí Wi-Fi a Wi-Fi Direct dokumenty k tisku z inteligentních zařízení. Díky funkci Epson Email Print dokáže dokonce přijímat soubory téměř z kteréhokoliv místa na světě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
Ethernet / LAN připojení Ano
Tisk barevná
Rychlost tisku 33 str/min
Maximální rozlišení (DPI) 4800 dpi
Max.tisk.velikost A4
Oboustranné funkce Automatické
Air print Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Epson EcoTank L6170 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno