Epson EcoTank L15160 černá


Tiskárna, Tisková technologie: Inkoustová, Tisk: barevná, Wi-Fi: Ano. Více info


Cena 30 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 305 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L15160 v černém provedení nabízí tisk, kopírování, skenování a fax až do formátu A3+. K dispozici má vysokou rychlost černobílého tisku - až 25 stran za minutu, automatický oboustranný tisk, přední zásobník na 250 listů a zadní podavač papíru na 50 listů. Pro připojení má k dispozici Wi-Fi a Wi-Fi Direct, které umožní tisk z mobilního zařízení odkudkoliv potřebujete. Dále nabízí kabelové připojení Ethernet a USB. Jednoduché ovládání zajišťuje 10,9cm dotykový LCD displej s hardwarovými tlačítky. Tiskárna se vyznačuje ekologickými nádobkami na inkoust, které ušetří náplň, peníze i životní prostředí.

Udělejte více práce za kratší dobu

Tato rychlá a efektivní tiskárna Epson EcoTank L15160 vytiskne 25 stran za minutu černobíle i barevně, a první strana je hotová už za 5,5 sekundy. Díky rychlému oboustrannému tisku a vysokorychlostnímu automatickému podavači dokumentů budete moci urychlit každodenní úlohy.

EcoTank s mnoha funkcemi

Tiskárna Epson EcoTank L15160 je navržena pro tisk, skenování, kopírování a faxování formátu A3+. Procházení široké škály funkcí je snadné díky 10,9cm dotykové LCD obrazovce a hardwarovým tlačítkům.

Ušetřete více

Ušetřete na každém tisku se zařízením EcoTank, které vám přináší neuvěřitelně nízké náklady na stranu. Na rozdíl od jiných tiskáren nabízí EcoTank velké inkoustové zásobníky, které naplníte lahvemi s inkoustem s výhodnou cenou.

Už žádné přerušení

Toto zařízení snižuje potřebu nových náplní a před dalším doplněním dokáže vytisknout tisíce stran. Dva zásobníky papíru ve formátu A3 poskytují kapacitu 500 listů. Odhoďte starosti s ručním vkládáním listů se štědrým zadním podavačem papíru na 50 listů a ADF (automatický podavač dokumentů) formátu A3.

Tisk téměř odkudkoliv

Pomocí tiskárny EcoTank můžete snadno tisknout z mobilů, tabletů a přenosných počítačů. Díky aplikaci Epson iPrint můžete posílat pomocí Wi-Fi a Wi-Fi Direct dokumenty k tisku z inteligentních zařízení.

Jednoduché a spolehlivé použití

Doplnění velkého předního inkoustového zásobníku je jednoduché a slouží pro opakovaně uzavíratelné láhve s inkoustem s ochranou proti odkapávání a intuitivním použitím. Tisková hlava PrecisionCore s technologií Heat-Free je známá svou rychlostí, kvalitou, spolehlivostí a efektivitou, a vydrží po celou dobu životnosti tiskárny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Ethernet / LAN připojení Ano
Tisk barevná
Max.tisk.velikost A3
Oboustranné funkce Automatické

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Epson EcoTank L15160 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno