Epson EcoTank L15150 černá


Tiskárna, Tisková technologie: Inkoustová, Tisk: barevná, Wi-Fi. Více info


Cena 26 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 263 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L15150 v černém provedení nabízí mimořádně úsporný tisk díky tankovému systému náplní. Díky zásobníku EcoTank ušetříte inkoust, peníze i životní prostředí. Zařízení 4 v 1 se vyznačuje rychlou rychlostí tisku a skenování až 25 černobílých stran za minutu. Kapacitu automatického podavače papíru tvoří 50 stran, má automatický oboustranný tisk a podporuje tisk formátů A3+ a A3. Skener nabízí rozlišení 2400 × 1200 DPI a rozlišení tisku je 4800 × 2400 DPI. Snadný tisk odkudkoliv zajistí bezdrátové připojení Wi-Fi a Wi-Fi Direct s aplikací Epson iPrint. Kabelové připojení zajišťuje rozhraní USB a Ethernet.

Udělejte více práce za kratší dobu

Předběhněte konkurenci s touto rychlou a efektivní tiskárnou, která dokončí první stranu již za 5,5 sekundy. Díky rychlému oboustrannému tisku a vysokorychlostnímu automatickému podavači dokumentů budete moci urychlit každodenní úlohy.

EcoTank s mnoha funkcemi

Model L15150 je navržen pro tisk, skenování, kopírování a faxování formátu A3+. Procházení široké škály funkcí je snadné díky 10,9cm dotykové LCD obrazovce a hardwarovým tlačítkům.

Ušetřete více

Ušetřete na každém tisku se zařízením EcoTank, které vám přináší neuvěřitelně nízké náklady na stranu. Na rozdíl od jiných tiskáren nabízí EcoTank velké inkoustové zásobníky, které naplníte lahvemi s inkoustem s výhodnou cenou.

Už žádné přerušení

Toto zařízení snižuje potřebu nových náplní a před dalším doplněním dokáže vytisknout tisíce stran. Dva zásobníky papíru ve formátu A3 poskytují kapacitu 500 listů. Odhoďte starosti s ručním vkládáním listů se štědrým zadním podavačem papíru na 50 listů a ADF (automatický podavač dokumentů) formátu A3.

Tisk téměř odkudkoliv

Pomocí tiskárny EcoTank můžete snadno tisknout z mobilů, tabletů a přenosných počítačů. Díky aplikaci Epson iPrint můžete posílat pomocí Wi-Fi a Wi-Fi Direct dokumenty k tisku z inteligentních zařízení.

Jednoduché a spolehlivé použití

Doplnění velkého předního inkoustového zásobníku je jednoduché a slouží pro opakovaně uzavíratelné láhve s inkoustem s ochranou proti odkapávání a intuitivním použitím. Tisková hlava PrecisionCore s technologií Heat-Free je známá svou rychlostí, kvalitou, spolehlivostí a efektivitou, a vydrží po celou dobu životnosti tiskárny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Ethernet / LAN připojení Ano
Tisk barevná
Max.tisk.velikost A3
Oboustranné funkce Automatické

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Epson EcoTank L15150 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi