Epson EcoTank L14150 černá

  • Výprodej

Tiskárna, Tisková technologie: Inkoustová, Tisk: barevná, Wi-Fi: Ano, AirPrint: Ano. Více info


Cena 15 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 155 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inkoustová tiskárna Epson EcoTank L14150 v černém provedení představuje spolehlivé víceúčelové zařízení. Kompaktní tiskárna nabízí zadní podavač médií formátu A3 + tisk, kopírování, skenování a faxování formátu A4. Využívá Eco systém plnění inkoustu přes nádržky pomocí lahví s inkoustem. Pro připojení má k dispozici Wi-Fi, Wi-Fi Direct, USB a Ethernet. Díky bezdrátovému připojení můžete jednoduše tisknout odkudkoliv pomocí aplikace Epson iPrint. Tiskárna se vyznačuje vysokou rychlostí tisku a to 17 stran za minutu. Má zásobník na 250 listů papíru a automatický oboustranný tisk.

Kompaktní model nabízí tisk formátu A3

Kompaktní model Epson L14150 EcoTank nabízí tisk, skenování, kopírování a faxování formátu A4 a také možnost tisku formátu A3. Kromě toho, obrazovka LCD umožňuje snadný tisk bez PC.

Mimořádně nízké náklady

Za výrazným snížením nákladů na inkoust, průměrně o 90 %, stojí inovativní systém EcoTank. Tiskárna Epson EcoTank L14150 je vybavena velkými inkoustovými zásobníky, díky kterým nejsou potřeba žádné inkoustové kazety.

Více hotové práce

S funkcí faxu, zásobníkem papíru na 250 listů, vysokou rychlostí tisku 17 str./min, oboustranným tiskem a automatickým podavačem dokumentů (ADF) na 35 listů zvládnete nejrůznější úkoly snadno a rychle. Tato tiskárna obsahuje tiskovou hlavu PrecisionCore s technologií Heat-Free, která je známá svou rychlostí, kvalitou, spolehlivostí a efektivitou, a vydrží po celou dobu životnosti tiskárny.

Tisk téměř odkudkoliv

Pomocí tiskárny Epson EcoTank L14150 můžete snadno tisknout z mobilů, tabletů a přenosných počítačů. Díky aplikaci Epson iPrint můžete posílat pomocí Wi-Fi a Wi-Fi Direct dokumenty k tisku z inteligentních zařízení.

Speciálně navržená pro snadné používání

Epson EcoTank L14150 je kompaktnější a používá se snadněji než kdykoliv předtím. Přední zásobníky jsou navrženy pro snadné doplňování a láhve jsou vyrobeny tak, aby umožnily doplnění jen správné barvy. Díky umístění nádržky snadno spatříte hladinu inkoustu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Ethernet / LAN připojení Ano
Tisk barevná
Max.tisk.velikost A3
Oboustranné funkce Automatické
Air print Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Epson EcoTank L14150 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno