EPSON DS-530N

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 184,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Inteligentní skener Epson DS-530N s podavačem listů nabízí řadu užitečných funkcí pro skenování mnoha typů dokumentů. Kromě rychlosti skenování až 35 str./min. máte k dispozici širokou škálu možností zpracování dokumentů. Umožňuje inteligentní nastavení barev a obrazu, např. automatický ořez, korekci naskenovaného dokumentu, odstranění prázdných stránek a mnohé další funkce. Systém aktivních separačních válečků zajišťuje správné naskenování každého jednotlivého listu v maximální kvalitě. Obsahuje přídavný panel síťového rozhraní. Rychlý přenos zajišťuje konektor USB 3.0. Epson DS-530N představuje inteligentní řešení pro správu firemních dokumentů a nabízí výkon a všestrannost světové třídy. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Potenciál skenování dokumentů

Epson DS-530N skenuje rychlostí až 35 str./min (70 obr./min). Kromě toho nabízí širokou škálu možností zpracování dokumentů, takže můžete rychle snímat, organizovat, ukládat a sdílet všechny důležité dokumenty. Díky doporučenému dennímu objemu až 4000 skenů se tak stane nepostradatelným pomocníkem pro vaši kancelář a při plnění pracovních úkolů se na něj budete moci zcela spolehnout. Skener vaší firmě umožní získat kontrolu nad zásadními informacemi a zvýšit efektivitu provozu i procesů.

Rychlejší zpracování informací

Tento skener byl vyvinut s cílem zjednodušit uchovávání záznamů a zároveň zajistit vysoký stupeň zabezpečení a spolehlivosti. Tyto funkce doplňuje schopnost zařízení zajišťovat vysoce kvalitní skenování (300 DPI) při vysokých rychlostech díky vylepšenému zpracování obrazu, jako jsou automatické oříznutí, automatické úpravy zkosení a snížení zkreslení barev, které provádí vestavěný vysoce výkonný dvoujádrový procesor s hardwarovým zrychlením. Vzhledem k potřebě účinné automatizace nejrůznějších procesů je určen zejména do kancelářského prostředí. Obsahuje přídavný panel síťového rozhraní s 5-řádkovým LCD displejem s funkcí skenování přímo do počítače.

Výkonná zobrazovací technologie

Snímky můžete při skenování snadno upravovat prostřednictvím softwaru pro vylepšení obrazu od společnosti Epson s funkcemi pro vyrovnávání zkosení a automatické otočení. Další pokročilé funkce, jako jsou rozpoznávání čárových kódů a zonální rozpoznávání OCR, umožňují rychle rozdělit dokumenty a snadno pojmenovat soubory.

Dynamické a spolehlivé podávání dokumentů

Epson DS-530N disponuje systémem aktivních separačních válečků, které eliminují kontrolu podání dvou listů současně a zajišťují správné naskenování každého jednotlivého listu v maximální kvalitě. Aktivní systém podávání funguje pomocí inovativního zásobníku papíru, který napomáhá snadnějšímu skenování stránek. Snížení tření mezi zásobníkem a stránkou, která má být naskenovaná, umožňuje snadnější přechod médií zařízením a současně minimalizuje chyby podávání.

Režimy skenování

Snížením rychlosti válce zajišťuje, aby byly křehké, pomačkané a nepevné dokumenty pečlivě zpracovány bez zvýšení velikosti souboru. Pomalý režim skenování se na trhu objevuje poprvé. Dalším praktickým doplňkem je režim automatického skenování, který se spustí, jakmile do zařízení vložíte list papíru. Řídí fyzické i digitální procesy současně a umožňuje zpracování velkého množství dokumentů. Disponuje i režimem dlouhého dokumentu, který umožňuje jednostranně skenovat dokument delší než 6 metrů (6096 mm).

Pokročilé skenování Epson

Epson DS-530N nabízí dvoustupňový proces skenování určený zejména pro prostředí s velkými objemy dokumentů na skenování. Zaznamená a roztřídí dokumenty během několika sekund na základě pokročilých předem definovaných parametrů, které si sami nastavíte. Ovladače TWAIN, ISIS a WIA a další softwarové plugin moduly umožňují bezproblémovou integraci v preferovaných DMS systémech správy dokumentů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ skeneru přechodový
  • Automatický podavač Ano
  • Rozliš.opt.skenování 600x600

Další vlastnosti

Značka: Epson

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 30 cm
Výška: 18 cm
Hmotnost: 3,7 Kg
Délka: 17 cm

Konektivita

Rozhraní: USB 3.0

Snímání

Typ skeneru: přechodový
Rozliš.opt.skenování: 600x600

Funkce

Automatický podavač: Ano

Ostatní

Kód produktu: B11B226401BT

Všechny parametry

Recenze EPSON DS-530N

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EPSON DS-530N