Epson DS-1660W

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 71,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Všestranný skener Epson DS-1630 v bílé barvě barvě přinese do vaší kanceláře rychlost a efektivitu. Díky automatickému podavači dokumentů ADF s kapacitou 50 listů vám usnadní manipulaci s papírem a ušetří váš čas. Umožňuje rychlé skenování dokumentů s rozlišením 1200 x 1200 DPI a rychlostí 25 str./min. Pomocí plochého skeneru můžete pohodlně skenovat různé druhy dokumentů, knihy, pasy nebo křehké předlohy. Nabízí inteligentní nastavení barev a obrazu, např. automatický ořez, korekci naskenovaného dokumentu a odstranění prázdných stránek. Rychlý přenos zajišťuje konektor USB 3.0 a připojení Wi-Fi a Wi-Fi Direct zabezpečuje přístup velkému množství lidí. Epson DS-1660W umožňuje vše ovládat i prostřednictvím mobilního zařízení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Design

Epson DS-1660W je univerzální skener v elegantním bílém provedení. Stane se dokonalým doplňkem na vašem pracovním stole doma i v kanceláři. Vzhledem k jeho kompaktním rozměrům vás nebude při práci omezovat a můžete jej snadno umístit ve vaší kanceláři. Díky svému jednoduchému designu bude nepřehlédnutelným kouskem na vašem pracovním stole.

Přesný a spolehlivý

Výkonný skener Epson DS-1660W vám umožní zachycovat různé typy dokumentů a fotografií přesně a efektivně. Pomocí automatického podavače dokumentů ADF s kapacitou 50 listů a rychlosti skenování až 25 str./min šetří váš čas, usnadňuje manipulaci s papírem a také tím napomáhá ke zvýšení produktivity práce. Díky doporučenému dennímu objemu až 1500 skenů se tak stane nepostradatelným pomocníkem pro vaši kancelář a při plnění pracovních úkolů se na něj budete moci zcela spolehnout.

Možnosti skenování

Prostřednictvím kombinace plochého skeneru a praktičností automatického podavače dokumentů umožňuje skener Epson DS-1660W skenovat širokou škálu dokumentů včetně knih, vázaných dokumentů, pasů a křehkých předloh, zároveň dokáže rychle a snadno skenovat množství kancelářských dokumentů. Nezanedbatelná je také funkce oboustranného skenování, díky které si značně usnadníte práci při skenování obou stran listu.

Funkce

Epson DS-1660W nabízí hned několik praktických funkcí. Inteligentní nastavení barev a obrazu, automatický ořez, korekce křivého podání dokumentu, odstranění prázdné stránky či pozadí jsou funkce, které vám zjednoduší vaši práci. Disponuje i režimem dlouhého dokumentu, čímž umožňuje jednostranně skenovat dokument delší než tři metry (3 048 mm).

Efektivita

Rychlý skener Epson DS-1660W pomocí konektoru USB 3.0 zajišťuje rychlý přenos dokonce i při skenováním s vysokým rozlišením 300 DPI. Nabízí možnost vytvoření až 30 úloh pomocí volitelného síťového panelu a skenování přímo na server, cloudové služby a na servery Microsoft SharePoint. Software společnosti Epson umožňuje duální obrazový výstup. DS-1630 podporuje také snadné skenování jediným tlačítkem do složek, e-mailů a dalších cílů.

Wi-Fi připojení

Připojení Wi-Fi a Wi-Fi Direct zajišťuje pohodlí, pokud hledáte specializované řešení skenování, ke kterému bude mít přístup velké množství lidí. Díky podpoře technologie NFC lze pomocí aplikace pro skenování od společnosti Epson vše ovládat prostřednictvím mobilního zařízení a následně digitální obrazy dokumentů před uložením a sdílením upravit a vylepšit.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ skeneru stolní
  • Automatický podavač Ano
  • Rozliš.opt.skenování 600x600

Další vlastnosti

Značka: Epson

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 45 cm
Výška: 12 cm
Hmotnost: 3,9 Kg
Délka: 31 cm

Konektivita

Rozhraní: LAN, Wifi, USB

Snímání

Typ skeneru: stolní
Rozliš.opt.skenování: 600x600

Funkce

Automatický podavač: Ano

Ostatní

Kód produktu: B11B244401

Všechny parametry

Recenze Epson DS-1660W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Epson DS-1660W