EMOS ZS3322 21 W neutrální bílá

Popis produktu

Přenosný LED reflektor od EMOS s příkonem 21 W je určen ke každodennímu používání při osvětlování pracovních činností na stavbách, v dílnách nebo garážích. Je mimořádně odolný a ve srovnání s běžnými halogenovými reflektory šetří až 75 % spotřeby elektrické energie.

Praktický reflektor při různých pracovních činnostech

Reflektor poskytuje příjemné jemné neutrální bílé světlo s teplotou chromatičnosti 4 000 K. Díky použité technologii LED a tvaru difuzéru osvětluje reflektor prostor pod úhlem 110° s přiměřenou intenzitou. Světelný paprsek svítidla proto zůstává dostatečně silný, ale zároveň neoslňuje okolí zbytečně širokým úhlem vyzařování.

Skládací konstrukce

Reflektor je vybaven 150 cm dlouhým přívodním kabelem s kvalitní gumovou izolací. Díky své výrazné žluté barvě je reflektor viditelný i na nenápadném místě. Praktická rukojeť umožňuje pohodlné přenášení. Praktický nastavitelný stojan umožňuje nastavení a otáčení reflektoru dle potřeby.

Krytí IP44

Pracovní reflektor LED vám bude spolehlivě sloužit i v náročných povětrnostních podmínkách při teplotách od -20 do +40 °C. Díky krytí IP44 můžete pracovat nepřetržitě i v mírném dešti, ale reflektor zvládne i prašné prostředí. Robustní konstrukce a použití nejkvalitnějších materiálů (odolný hliník a plast) zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.výkon svět.zdroje 21 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí EMOS ZS3322 21 W neutrální bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi