EMOS ZM5181 Exclusive 18 W 30 × 30 cm LED panel přisazený


LED panel, Maximání príkon světel. zdroje: 18 W, Barva: bílá, Životnost žárovky: 30000 h. Více info


Cena 2 189 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

LED svítidlo Exclusive s příkonem 18 W a funkcí stmívání nabízí kromě vynikajícího světelného toku a elegantního designu také mimořádně vysoký komfort ovládání díky dodávanému dálkovému ovládání. Rozměr: 30 × 30 cm.

Plynulé stmívání a změna teploty barvy

Funkce plynulého stmívání v kombinaci s možností nastavení barvy světla umožňují svítidlu vytvořit řadu možností osvětlení pro optimální světelný komfort ve vašem interiéru. Teplotu barvy světla lze nastavit od teplé bílé (2 700 K) pro relaxaci, přes neutrální bílou pro čtení až po studenou bílou (6 000 K) pro práci. Čtyři nejoblíbenější světelné režimy jsou přednastaveny na dodávaném dálkovém ovladači, další si můžete nastavit sami.

Dálkové ovládání

Díky komfortnímu ovládání je změna světelného režimu nebo úplné vypnutí svítilny otázkou okamžiku. Už nikdy nebudete muset opustit svůj oblíbený film, abyste změnili osvětlení a vytvořili atmosféru jako v kině. Dodávané dálkové ovládání pracuje na frekvenci 2,4 GHz, aby se zajistil nepřerušovaný příjem signálu na straně svítidla. Na rozdíl od jiných technologií není na změnu režimu osvětlení potřeba namířit dálkové ovládání na svítidlo.

Ovládání skupiny svítidel

Všechna nainstalovaná svítidla ze série Exclusive lze ovládat jako celek nebo pomocí regulátoru definovat menší skupiny svítidel, z nichž každá má jiné světelné parametry. Můžete tak všechna světla vypnout najednou nebo měnit nastavení pro skupiny světel.

Zvýšený CRI

Vybrané modely svítidel Exclusive se dodávají se zvýšeným indexem podání barev CRI > 95. Čím vyšší je hodnota CRI, tím živější je podání barev a tím přirozeněji vypadají objekty pod takovým světlem. Modely s vyšším CRI jsou jasnou volbou zejména pro ty, kteří je chtějí používat k osvětlení firemních prostor s vysokými nároky na kvalitu reprodukce barev (textil, tisk, interiérové ​​vybavení, potraviny, videoprodukce a fotostudie, automobilový průmysl, reklamní plochy, informační systémy) atd.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Napětí 220-240 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí EMOS ZM5181 Exclusive 18 W 30 × 30 cm LED panel přisazený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi