EMOS ZM5164 DIMM nástěnné svítidlo

Nákupem získáte 11,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nástěnné LED kruhové svítidlo Emos ZM5164 s možností stmívání si najde místo i ve vaší domácnosti. Přisazené svítidlo s příkonem 21,5 W, světelným tokem 135- 1500 lm a krytím IP20 je vhodné do jakékoliv místnosti. Zaujme designem ve tvaru kruhu a bílým provedením. Barva vyzařovaného světla je teplá nebo studená bílá. Konstrukce světla je vyrobena z ocelového plechu. Dodávané s dálkovým ovladačem. Úhel vyzařování dosahuje 115 °. Technologie LED šetří až 80% energie ve srovnání se standardní žárovkou. Investice do její koupě se vám vrátí a každý rok vám bude šetřit peníze. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Přisazené LED světlo s dálkovým ovládáním

Nástěnné i stropní světlo ZM5164 je tím výborným řešením do pokojů, v nichž trávíte hodně času. Jak správně "náladové světlo" umožňuje regulaci jasu (stmívání) i barevné teploty (od teplé po studenou bílou). Při navolení teplého bílého světla se vám bude lépe relaxovat. Naopak při studeném či neutrálním světle se lépe koncentrujete na práci. LED světlo s rozměrem 411 x 88 mm a bílým provedením nijak nenaruší design vašeho interiéru, a proto je vhodné do většiny místností.

Výhody dálkového ovládání

Každý má rád pohodlné ležení na gauči nebo v posteli, ale málokomu se chce postavit a zhasnout světlo nebo jej ztlumit. S tímto svítidlem vám to nehrozí, protože je dodáváno s praktickým dálkovým ovladačem. Kromě standardních funkcí ON a OFF naleznete na ovladači také Dim + / Dim- (dlouhým držením zvyšujete nebo snižujete jas) a CCT + / CCT- (plynule přecházíte od teplého bílého světla po studené bílé). V případě potřeby máte uprostřed i tlačítko Full Light, kterým rozsvítíte rovnou na 100%.

Reaguje i na vypínač na stěně

Pokud nemáte ovladač po ruce, nevadí. Intenzitu světla si umíte nastavit i klasickým vypínačem, kdy klasicky světlo zapnete a vypnete. Navíc umožňuje i krokově měnit barevnou teplotu. Po rozsvícení bude automaticky svítit teplá bílá (2700 K), když rychle zhasnete a rozsvítíte, změní se na neutrální bílou (4000 K) a při zopakování stejného postupu přejde na studenou bílou (6500 K).

Paměť, časovač i noční světlo

Ve spodní části ovladače najdete 5 speciálních tlačítek. Oblíbený světelný režim si uložíte dlouhým přidržením tlačítka Memory. Tak už ho nebudete muset příště znovu hledat, stačí stisknout tlačítko Memory (tentokrát krátce) a okamžitě se naladí. Až ucítíte, že jde na vás spaní, oceníte buď Timer: 10 min nebo Timer: 30 min - za 10 minut nebo půl hodiny od stisknutí vybraného tlačítka se světlo samo vypne. Režim noční světlo (Night Light) vám umožní aktivovat pouze pár LED diod, které vám v noci dostatečně posvítí na cestu na WC, abyste nikoho nevzbudily.

Specifikace:

 • Přisazené LED světlo

 • Rada: Exclusive

 • Krytí: IP 20

 • Napětí 220-240 V

 • Teplota chromatičnosti: 2700 - 6500 K

 • Průměr světla: 411 x 88 mm

 • Náhrada za 100 W žárovku

Parametry produktu

Základní parametry

 • Způsob použití interní
 • Počet světelných zdrojů 1
 • Druh patice nemá
 • Napětí 220–240

Další vlastnosti

Značka: Emos
Způsob použití: interní
Max.výkon svět.zdroje: 21 W
Druh patice: nemá
Životnost žárovky: 25000 hod.

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 41,1 cm
Hmotnosť: 1180 g
Výška: 8,8 cm
Délka: 41,1 cm

Obsah balení

Obsah balení: LED svítidlo, dálkový ovladač

Funkce

Pohybový senzor: Ne

Lampy

Počet světelných zdrojů: 1
Světelný zdroj: LED žárovka

Energetické údaje

Napětí: 220–240

Ostatní

Kód produktu: ZM5164

Všechny parametry

Recenze EMOS ZM5164 DIMM nástěnné svítidlo

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k EMOS ZM5164 DIMM nástěnné svítidlo